Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Festiwal Weselnych Przebojów 2018 hitem tygodnia. Ponad 3,1 mln widzów w kanałach PolsatuDrukuj

Polsat (HD)Nadawany na antenach Telewizji Polsat i Disco Polo Music, 17 i 18 sierpnia, Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2018 był hitem minionego tygodnia. Zarówno pierwszy jak i drugi dzień imprezy w rytmie weselnych hitów śledziło średnio ponad 3,1 miliona widzów.

Przełożyło się to na wysokie udziały - w piątek, 17 sierpnia 28,2% SHR w grupie 4+ oraz 22,8% SHR w grupie 16-49, a w sobotę, 18 sierpnia - 27,3% SHR w grupie wszystkich badanych oraz 23,1% SHR w grupie 16-49.

Jak każde porządne polskie wesele, Festiwal Weselnych Przebojów trwał aż dwa dni. Zaczęło się w piątek od hucznego wesela, a skończyło równie hucznymi poprawinami. Parą Młodą był ponownie niezapomniany duet Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak, którzy po sukcesie ubiegłorocznej gali weselnej w Mrągowie postanowili się pobrać jeszcze raz. W roli świadkowej zadebiutowała zabójczo piękna i tryskająca najlepszym czeskim humorem, tancerka Lenka Klimentova. Towarzyszył jej Maciej Dowbor. Nad całością czuwał jedyny w swoim rodzaju wodzirej Michał Koterski.

Dane: NAM
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający