Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat z sublicencją na mecze polskich piłkarzy. Spotkania z Włochami i Irlandią pokaże Polsat SportDrukuj

Polsat Sport (HD)Spotkania piłkarskiej reprezentacji Polski ponownie będą transmitowane w Telewizji Polsat. Z ramówki Polsatu Sport wynika, że na antenie stacji będzie można zobaczyć na żywo dwa najbliższe spotkania podopiecznych Jerzego Brzęczka - z Włochami i Irlandią.

Oficjalnych wieści w tej sprawie nie ma, ale można się spodziewać, że Polsat nabył sublicencję od TVP na pokazywanie meczów Polaków w kanale kodowanym. Kilka miesięcy temu, gdy nadawca informował o zakupie praw do Ligi Narodów, podawał, że mecze naszej kadry pokaże, ale z kilkugodzinnym opóźnieniem.

Debiutem Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera reprezentacji będzie pojedynek z Włochami. Spotkanie odbędzie 7 września w ramach premierowej edycji Ligi Narodów. Kilka dni później - 11 września nasi piłkarze rozegrają na Stadionie Miejskim we Wrocławiu mecz towarzyski z Irlandią. Oba spotkania rozpoczną się o godz. 20:45 i będą transmitowane w Polsacie Sport. Poprzedzi je przedmeczowe studio, które ruszy już o 18:00.

Przypomnijmy, że Polsat nabył prawa do Ligi Narodów na lata 2018/19 i 2020/21. W rozgrywkach wystąpią wszystkie europejskie federacje podzielone na cztery ligowe poziomy: A, B, C i D, zgodnie z ich miejscem w rankingu UEFA. Co najważniejsze, czterem najwyżej sklasyfikowanym reprezentacjom w Lidze Narodów w 2019 roku, które nie zakwalifikowały się do turnieju finałowego w eliminacjach, to właśnie Liga Narodów da przepustkę do finałów Euro 2020 roku.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający