Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Jesień 2018 w Polsacie - zbiorcze zestawienie ofertyDrukuj

Polsat (HD)Na łamach serwisu cyfrowypolsatnews.pl na bieżąco informowaliśmy o propozycjach, jakie Telewizja Polsat przygotowała na nadchodzące miesiące. W rozwinięciu tego newsa prezentujemy zbiorcze zestawienie jesiennej oferty stacji.

Jesień 2018 w Polsacie to cztery nowości:
* "World of dance Polska" - od 14 września, w piątki o godz. 20:00 (więcej o programie)
* "Lepiej późno niż wcale" (więcej o formacie)
* "Ślad" (więcej o serialu)
* "Śpiewajmy razem. All Together Now" (więcej o programie)

Kontynuacje:

"Twoja twarz brzmi znajomo" - 10. edycja od 8 września, w soboty o godz. 22:05
Pierwszy odcinek jubileuszowej edycji zobaczymy 8 września. Kolejni artyści postarają się wspiąć na wyżyny swoich aktorskich i wokalnych możliwości. Będą to: Katarzyna Maciąg, Honorata Skarbek, Michalina Sosna, Adriana Kalska, Rafał Szatan, Marek Molak, Mateusz Ziółko i Boogie z "Łobuzów". Czeka ich mordercza praca nad perfekcyjnym odwzorowaniem wylosowanej postaci i nad własnymi słabościami. Uczestnicy poprzednich serii wysoko zawiesili poprzeczkę. Jednak nie byłoby tego show gdyby nie ludzie, których na co dzień nie widać, między innymi: charakteryzatorzy, kostiumolodzy, fryzjerzy. To dzięki nim wiemy, że w programie wykorzystano dotychczas pięćset metrów tiulu i sześćset piór. Zużyto także 36 ton gipsu oraz 870 litrów silikonu.

"Nasz nowy dom" - 11. sezon od 6 września, w czwartki o 20:00 (więcej o nowym sezonie)

"The story of my life. Historia naszego życia" (pary 2. serii)

"W rytmie serca" - 3. sezon - w niedzielę od 2 września, godz. 20:00
W trzecim sezonie Marysia (Barbara Kurdej - Szatan) rozpocznie staż w szpitalu, w którym leczy Adam (Mateusz Damięcki). Jej śladem podąży nieustępliwy adorator Beniamin (Kamil Kula). Przekona dyrektora placówki (Wojciech Dąbrowski), by i jego przyjął na praktykę. Doktor Żmuda przypomni sobie smsy młodego lekarza do Marysi z czasów studiów, połączy fakty, nabierze podejrzeń a nad jego związkiem ponownie zawisną czarne chmury. Po wybuchu w szpitalu ranna Weronika (Maria Dębska) na 3 miesiące zapadnie w śpiączkę. Kiedy się wybudzi, stoczy walkę z własnymi słabościami i… samą sobą. Czy powróci do sprawności fizycznej i znów założy policyjny mundur? Do Kazimierza powróci także Dorian (Popek - Paweł Mikołajów), a swoim nietypowym zachowaniem zaskoczy wszystkich.

"Przyjaciółki" - 12. seria od 6 września, w czwartki o godz. 21:10
W nowych odcinkach "Przyjaciółek" emocji nie zabraknie. Po raz pierwszy w historii serialu wejdziemy w świat Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magdalena Stużyńska - Brauer), Ingi (Małgorzata Socha) i Patrycji (Joanna Liszowska) aż półtora roku później. Czy życie bohaterek zmieniło się diametralnie? Zuza (Anita Sokołowska) i Janek (Marek Bukowski) są bardzo szczęśliwi. Razem wychowują dwójkę dzieci! Malutki Krzyś jest synkiem Janka. Zuza stara się godzić wszystkie obowiązki, te domowe z zawodowymi i niczego nie zawalić. Marzy jednak o chwili odpoczynku. Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) rozpoczęła pracę w korporacji prawniczej i walczy o stanowisko. Cały dom jest na jej utrzymaniu, bo Paweł (Bartek Kasprzykowski) stracił prawo do wykonywania zawodu. Inga (Małgorzata Socha) nie związała się ponownie z Robertem (Krzysztof Wieszczek), ani z Andrzejem (Adam Adamonis). Straciła pracę w wyniku reorganizacji w banku. Nie poradziła sobie z tą sytuacją, zajadała stres, w efekcie bardzo przytyła i wpadła w depresję. Od półtora roku Inga żyje tylko z alimentów, które dostaje na dwie córki. Czy przyjaciółkom uda się wyciągnąć Ingę z dołka? Patrycja (Joanna Liszowska) odzyskała swoje dawne życie. Wróciła z synkiem Mikołajem do własnego mieszkania i ponownie otwiera mały salon fryzjerski "u Patrycji". Podjęła decyzję o rozwodzie z Wiktorem (Paweł Deląg). Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) jest żoną bardzo bogatego mężczyzny. Niestety, nikt nie chce uwierzyć, że wyszła za mąż z miłości, bo Eryk (Olgierd Łukaszewicz) jest dużo starszy od Doroty. Wszyscy podejrzewają ją o interesowność i wyrachowanie.

"Pierwsza miłość" - nowe odcinki od 3 września o 18:00
Jesienne odcinki serialu zwiastują mnóstwo zmian w życiu bohaterów serialu. Marysia (Aneta Zając) po potrąceniu mężczyzny ze skutkiem śmiertelnym, trafia do aresztu. Blaski i cienie rodzicielstwa odkryją Krystian (Patryk Pniewski) i Kalina (Magdalena Wieczorek), którzy wreszcie doczekają się narodzin córeczki. Wrażeń nie zabraknie również w życiu Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski). Mężczyzna wciąż uwikłany będzie w romans z piękną Natalią. W trosce o zdrowie Tomka wspólnie z Kingą zdecydują się przeprowadzić na wieś. Jesienią będziemy także świadkami ciężkich chwil w życiu Jowity i Radka oraz Sylwii, która wpakuje małżeństwo w kolejne kłopoty. Szczęśliwe życie Kaśki i Wioli zakłóci wyjście z więzienia Marzeny, matki Kuby. Mieszkańcy Wadlewa po raz kolejny przekonają się, że w grupie siła. Będą starali się uratować Seweryna i Kazanową przed groźnymi przestępcami. W najnowszych odcinkach pojawią się także nowi aktorzy, m.in. Barbara Lubos i Grażyna Marzec.

"Świat według Kiepskich" - 23. sezon w środy o godz. 20:05 od 5 września (więcej o nadchodzącej serii)

"Kabaret na żywo według Paranienormalnych" - od 9 września o 21:00 (więcej o zmianach w programie)

Filmowa jesień w Telewizji Polsat to światowe megahity. Filmy będą miały swoją polską premierę telewizyjną na antenie otwartej. To propozycje bardzo różnorodne, od kina familijnego po MegaHity. Oto kilka wybranych premier filmowych nadchodzącego sezonu: "Zjawa", "Ghost in the Shell", "Alicja po drugiej stronie lustra", "Kung Fu Panda 3", "X-Men: Apocalypse", "Dzień Niepodległości. Odrodzenie", "xXx:Reaktywacja" oraz "Iluzja 2".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający