Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

TYLKO U NAS: EVOBOX LITE i EVOBOX HD od połowy września oficjalnie w CPDrukuj

Cyfrowy PolsatOd 17 września w ofercie Cyfrowego Polsatu dostępne będą dwa nowe dekodery: EVOBOX LITE i EVOBOX HD - wynika z informacji serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Zarówno EVOBOX LITE, jak i EVOBOX HD, pozwalają na korzystanie z serwisów online - Cyfrowy Polsat GO i HBO GO. Posiadają m.in. wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia bezprzewodowe połączenie z Internetem. EVOBOX HD ma ponadto na przednim panelu wyświetlacz, który w trakcie pracy dekodera pokazuje numer aktualnie oglądanego kanału, a po jego wyłączeniu pojawia się bieżąca godzina. Sprzęty dostępne będą w ofertach już od 1 zł

Szczegóły odnośnie obu dekoderów Cyfrowy Polsat poda już niebawem.
#1 | Rafał dnia 04.09.18 06:28
Czyli dekoder 4K tylko w Nc+ szkoda
#2 | Max dnia 04.09.18 07:33
w nc+ z tym dekoderem też tak nie do końca ale mają , a Polsat w tyle w czarnej dooopie dla tego kończę z nim w Grudniu przygodę , miedzy innymi dla tego ,że wydymali mnie LM i za opieszałość w załatwianiu awarii dekoderów , Ogólnie za Olewnictwo. MAM WAS DOŚĆ.
#3 | Miki dnia 04.09.18 13:05
Ja też za LM im podziękuję. Wydymali nas jak dzieci. Ponad 100 zł/m i bez piłki. O braku Eleven 4 nie wspominając.
#4 | maikel dnia 04.09.18 13:14
A ja jeszcze bede z CP przez 35 m-y a potem dam sobie spokoj z platna TS.Mialem C+ obecnie CP -12 lat i nigdy nie mialem klopotow.Nie zalowalem na wysokosci abonamentu zawsze pelny pakiet bez sexu.
#5 | mikun8 dnia 05.09.18 11:02
@Max,@Miki ...popieram Was w sprawie pożegnania się z CP mnie też załatwili w podobny sposób najpierw dzwonili proponując zwiększenie pakietu do PREMIUM MAX (choć do końca umowy miałem jeszcze 5 miesięcy) ..dałem się namówić a po dwóch tygodniach ogłosili pakiet PREMIUM MAX PLUS a na zapytanie o LM otrzymałem odpowiedź tak ale za 20 zł więcej ...Nabrali mnie pierwszy i ostatni raz ....Poważnie traktują tylko wypowiadających umowy inaczej mają abonenta w d......e ... siemka
#6 | Skrzypu dnia 09.09.18 09:39
Drodzy komentatorzy.... Fakty są takie że CP jest najtańszy na rynku. Każdy kto się postara otrzymam satysfakcjonująca ofertę. Jeśli chcecie podziękować co droga wolna. Wyniki kwartalne są dobre tak więc naszczescie nie jest tak źle Uśmiech w ostatnim kwartale czeka nas wiele nowości od sloneczka.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający