Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Zagraniczne seriale jesienią w Super Polsacie (wideo)Drukuj

Super Polsat (HD)Już tej jesieni na antenie Super Polsatu widzowie zobaczą aż 3 seriale zagraniczne w tym dwa premierowo. Od czwartku, 20 września o godzinie 20:00 serial "Jednostka 19", a zaraz po nim o 21:00 piąty sezon bijącego rekordy popularności na świecie "Skazanego na śmierć". Stacja będzie kontynuowała również emisję serialu serialu "Chirurdzy".


Od czwartku, 20 września na antenie Super Polsatu, o godzinie 20:00, zagości nowy serial "Jednostka 19" (ang. "Station 19"). Produkcja opowiada o życiu i pracy grupy strażaków tytułowej Jednostki 19 w Seattle. Poznamy tu historie zarówno doświadczonych strażaków jak i rekrutów, którzy dopiero zaczynają swoją pracę, w której każdego dnia ryzykują swoim życiem by ratować innych. "Jednostka 19" to spin-off popularnego serialu "Chirurdzy".O 21:00 po raz pierwszy w ogólnodostępnej telewizji nowy sezon "Skazanego na śmierć". Minęło 7 lat od śmierci Michaela Scofielda. Jednak gdy okazuje się, że może on nadal żyć, Lincoln Burrows i Sara Tancredi próbują odkryć prawdę. Trop wiedzie do Jemenu.Niezmiennie od poniedziałku do czwartku na antenie Super Polsatu, o godz. 10:00 i 19:00 będzie można oglądać kolejne odcinki 6. sezonu kultowego już serialu "Chirurdzy".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający