Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Znamy logo nowego kanału Polsat GamesDrukuj

Polsat Games (HD)Jeszcze jesienią ruszy nowy kanał tematyczny grupy Polsat - Polsat Games, skierowany do osób interesujących się grami komputerowymi. 11 września poznaliśmy oficjalne logo stacji.W ofercie stacji znajdą się m.in. transmisje zawodów e-sportowych, japońskie seriale animowane i programy własne. Szefem Polsat Games będzie Bartosz Pawlik.
#7 | kc dnia 12.09.18 21:45
Może zamiast tego ukłon w stronę starych , wiernych abonentów i szerszy dostęp do Eleven Sports. Nowym dajecie je za darmo w cenie pakietu a starzy chcąc oglądać muszą bulić dodatkową kasę. Gdzie Polsat Sport Premium? W nc+ se oglądają a polsatowcy chcąc mieć dostęp muszą się decydować na przedłużanie umowy. Polsat musi się wreszczie obudzić . Nie dość że roluje starych abonentów to jeszcze traci do konkurencji która zbroi się nie tylko w Polsaty Premium ale też Bundeslige i Primera.
#8 | mikun8 dnia 13.09.18 17:58
@Mroczek ...12 min .reklam + 3 min materiały promocyjne.... to po pierwsze a w niektóre dni Polsat nadaje nawet 20 min. reklam i promocji razem ..szczególnie po godz.20-stej ....sprawdzałem to nie raz .Co ich obchodzi KRR i T i zarządzenia liczy się tylko kasa a jak już kogoś ukarają za nadmierne reklamy to kwoty są śmieszne ...abonent zawsze na przegranej pozycji .....

@kc ....jak chcesz coś otrzymać od CP jako wieloletni abonent to jest tylko jeden sposób ....wypowiedzenie umowy ..
#9 | kc dnia 13.09.18 20:42
No chyba tak zrobię. Cyfrowy Polsat znów będzie mi wlepiał kanały premium po dodatkowych opłatach. Chciałbyś oglądać Eleven czy Cinemax to płać większą kase, a nowi abonenci będą to mieć w cenie pakietu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający