Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Cyfrowy Polsat oficjalnie prezentuje dekodery EVOBOX HD i EVOBOX LITEDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat oficjalnie zaprezentował dwa nowe dekodery do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej - EVOBOX HD i EVOBOX LITE. Tym samym operator potwierdził doniesienia serwisu cyfrowypolsatnews.pl sprzed dwóch tygodni. Przypomnijmy, że jako jedyni zapowiadaliśmy wprowadzenie odbiorników do oferty w połowie września.


Z dekoderem EVOBOX HD widzowie mogą korzystać z bogactwa rozrywki na wyciągnięcie ręki. Nowoczesny design dekodera z czytelnym wyświetlaczem połączono z prostotą i intuicyjną obsługą, którą zapewnia oprogramowanie dostarczone przez firmę ADB.


Dzięki dekoderowi EVOBOX LITE korzystanie z telewizji jest bardzo proste, a to dzięki czytelnemu, nowoczesnemu menu, które zapewnia oprogramowanie zaprojektowane przez Cyfrowy Polsat.

Zalety dekoderów EVOBOX HD i EVOBOX LITE to m.in.:
* Wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu dekoder bezprzewodowo łączy się z Internetem, a to daje możliwość korzystania z serwisów online i pozwala oglądać tysiące filmów, seriali i programów w serwisach Cyfrowy Polsat GO i HBO GO zawsze, kiedy widz ma na to ochotę, także przed ich emisją w telewizji,

* Oprogramowanie, które zapewnia:
# łatwy dostęp do wszystkich funkcji dekodera,
# bogaty Program TV z możliwością alfabetycznego filtrowania pozycji programowych,
# możliwość zaawansowanego wyszukiwania programów i ustawiania przypomnień,
# czytelne opisy audycji,
# możliwość tworzenia list ulubionych kanałów,
# łatwe poruszanie się pomiędzy ulubionymi listami kanałów za pomocą niebieskiego przycisku na pilocie,

* Zastosowanie nowej technologii Unicable, która pozwala obsługiwać jednocześnie wiele tunerów i dzięki której widz ma możliwość szybkiego przełączania kanałów,

* Wygodna, automatyczna funkcja autoryzacji usługi Multiroom HD w domowej sieci.
Nowy sprzęt jest dostępny w punktach sprzedaży w całej Polsce w cenie już od 1 zł. EVOBOX HD i EVOBOX LITE produkowane są one w należącej do grupy Polsat fabryce InterPhone Service z Mielca.
#1 | janak dnia 18.09.18 18:06
i dalej bez 4k XD
#2 | Krystian dnia 18.09.18 22:27
No tak. Bo na rynku cała masa TV i kanałów 4k, więc trzeba wprowadzić dekoder 4k.
#3 | Tomek dnia 24.09.18 21:08
Nagra czy Irdeto?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający