Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat uruchomił grę związaną z Ligą Mistrzów UEFADrukuj

Polsat (HD)GRA LIGA to gra zręcznościowa zarówno dla fanów piłki nożnej, jak i wszystkich, którzy interesują się nowinkami w świecie gier internetowych. Do wygrania są bilety na mecze Ligi Mistrzów i oficjalne gadżety UEFA, sprzęty i akcesoria Samsunga czy dostępy do pakietów IPLA POLSAT SPORT PREMIUM z meczami Ligi Mistrzów UEFA.

Można też zdobyć specjalne promocje grupy Cyfrowy Polsat z ofertami usług telewizyjnych, internetowych i telefonicznych z abonamentem przez pierwsze 12 miesięcy za 0 zł. To w sumie tysiące nagród do zdobycia. Wystarczy wejść na stronę graliga.pl za pośrednictwem telefonu komórkowego z dostępem do Internetu.

Do zdobycia są:
* bilety na mecze grupowe Ligi Mistrzów UEFA,
* telefony Samsung A6,
* słuchawki Samsung U Flex i Level Active,
* oficjalne gadżety Ligi Mistrzów UEFA - piłki, czapki, szaliki, parasolki, plecaki, koszulki,
* tysiące pakietów IPLA POLSAT SPORT PREMIUM z meczami Ligi Mistrzów UEFA,
* oferty specjalne od Cyfrowego Polsatu i Plusa z abonamentami na telewizję, telefon lub Internet przez pierwsze 12 miesięcy za 0 zł.

Zabawa trwa do 17 grudnia.

Więcej informacji i szczegółowe zasady gry dostępne są w regulaminie na www.graliga.pl.

Organizatorem gry jest Telewizja Polsat, sponsorami nagród Cyfrowy Polsat i sieć Plus. Gra powstała we współpracy z firmą TCC Retail Marketing sp. z o.o., światowym liderem w tworzeniu innowacyjnych kampanii lojalnościowych.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający