Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Plan transmisji 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA na kanałach Polsat Sport PremiumDrukuj

Kanały Polsat Sport PremiumWe wtorek i środę oraz w czwartek zostanie rozegrana druga kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. W dalszej części newsa publikujemy plan transmisji meczów w kanałach Polsat Sport Premium oraz w IPLI.

Plan transmisji:

02.10 (wtorek)
18:00 Studio POLSAT SPORT PREMIUM 1, POLSAT SPORT, IPLA
18:10 Wstęp do meczu POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
18:45 Studio POLSAT SPORT, IPLA
18:45 Juventus - Young Boys POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
18:45 Hoffenheim - Manchester City POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
20:14 Roma - Viktoria Pilzno POLSAT SPORT PREMIUM 3 PPV, IPLA
20:14 CSKA Moskwa - Real Madryt POLSAT SPORT PREMIUM 4 PPV, IPLA
20:14 AEK Ateny - Benfica POLSAT SPORT PREMIUM 5 PPV, IPLA
20:14 Olympique Lyon - Szachtar Donieck POLSAT SPORT PREMIUM 6 PPV, IPLA
20:50 Manchester Utd - Valencia POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
20:50 Bayern Monachium - Ajax POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
22:50 Studio POLSAT SPORT PREMIUM 1
23:30 Magazyn Ligi Mistrzów UEFA POLSAT SPORT PREMIUM 1

03.10 (środa)
18:00 Studio POLSAT SPORT PREMIUM 1, POLSAT SPORT, IPLA
18:10 Wstęp do meczu POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
18:45 Studio POLSAT SPORT, IPLA
18:45 Lokomotiv Moskwa - Schalke POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
18:45 PSG - Crvena Zvezda POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
20:14 Borussia Dortmund - AS Monaco POLSAT SPORT PREMIUM 3 PPV, IPLA
20:14 Atletico Madryt - Club Brugge POLSAT SPORT PREMIUM 4 PPV, IPLA
20:14 PSV - Inter POLSAT SPORT PREMIUM 5 PPV, IPLA
20:14 Porto - Galatasaray POLSAT SPORT PREMIUM 6 PPV, IPLA
20:50 Napoli - Liverpool POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
20:50 Tottenham - Barcelona POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
22:50 Studio POLSAT SPORT PREMIUM 1
23:30 Magazyn Ligi Mistrzów UEFA POLSAT SPORT PREMIUM 1

04.10 (czwartek)
16:50 Astana - Stade Rennais IPLA
17:00 Studio POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
18:45 Milan - Olympiacos POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
18:45 Qarabag - Arsenal POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
18:45 Zenit - Slavia IPLA
18:45 Anderlecht - Dinamo Zagrzeb IPLA
18:45 Fenerbahce - Spartak Trnawa IPLA
18:45 Betis - F91 Dudelange IPLA
18:45 Worskła Połtawa - Sporting Lizbona IPLA
18:45 Bayer Leverkusen - AEK Larnaka IPLA
18:45 Bordeaux - FC Kopenhaga IPLA
18:45 FC Zurich - Łudogorec Razgrad IPLA
20:14 Rangers - Rapid Wiedeń POLSAT SPORT PREMIUM 3 PPV, IPLA
20:14 Eintracht - Lazio POLSAT SPORT PREMIUM 4 PPV, IPLA
20:14 Jablonec - Dynamo Kijów POLSAT SPORT PREMIUM 5 PPV, IPLA
20:14 Spartak Moskwa - Villarreal POLSAT SPORT PREMIUM 6 PPV, IPLA
20:50 Chelsea - Vidi POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
20:50 Standard Liege - Akhisarspor POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
20:50 Apollon Limassol - Olympique Marsylia IPLA
20:50 Malmo - Besiktas Stambuł IPLA
20:50 Sarpsborg - Genk IPLA
20:50 BATE Borysów - PAOK Saloniki IPLA
20:50 Krasnodar - Sevilla IPLA
22:50 Studio POLSAT SPORT PREMIUM 1
23:30 Magazyn Ligi Europy UEFAPOLSAT SPORT PREMIUM 1
#1 | Piotrrr dnia 29.09.18 13:58
Szkoda że nie mam IPLA o 18 :45 wszystkie mecze ligi Europy Krzywi sięKrzywi się

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający