Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Ponad 330 tys. widzów wieczoru wyborczego w Polsat NewsDrukuj

Polsat News (HD)Emitowany na antenie Polsat News wieczór wyborczy "Polska Wybiera 2018" w niedzielę, 21 października od godziny 20:30, śledziło średnio ponad 330 tysięcy widzów. To najlepszy wynik wieczorów wyborczych emitowanych na antenie Polsat News od początku istnienia stacji.

Dotychczas największą popularnością wśród widzów cieszył się "Polska Wybiera" emitowany 25 października 2015 roku, czyli podczas ostatnich wyborów parlamentarnych.

"Polska Wybiera 2018" uzyskała udziały na poziomie 2,78% wśród wszystkich widzów oraz 2,23% SHR w grupie wiekowej 16-49.

Wieczór wyborczy, emitowany od godziny 20:50 do 21:10 (czyli chwilę przed ogłoszeniem pierwszych sondażowych wyników aż do pierwszych reakcji sztabów) obejrzało łącznie na antenie Telewizji Polsat i Polsatu News średnio ponad 1,5 miliona widzów. Podczas podawania wyników sondażowych o godzinie 21:00, Polsat i Polsat News wybrało ponad 1,6 miliona widzów.

Wieczór wyborczy "Polska Wybiera 2018" prowadzili Dorota Gawryluk oraz Bogdan Rymanowski.

Dane: NAM/Polsat
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający