Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Forum dyskusyjne

Twitter

Facebook

Atletico - Borussia, Inter - Barcelona i Juventus - Man Utd - 4. kolejka LM i LE w kanałach Polsat Sport Premium i IPLIDrukuj

Kanały Polsat Sport PremiumW przyszłym tygodniu zostanie rozegrana czwarta kolejka Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Serwis cyfrowypolsatnews.pl tradycyjnie już publikuje poniżej plan transmisji meczów w kanałach Polsat Sport Premium oraz w IPLI.

Plan transmisji:

06.11 (wtorek)
18:00 studio POLSAT SPORT PREMIUM 1, POLSAT SPORT, IPLA
18:10 wstęp do meczu POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
18:45 studio POLSAT SPORT, IPLA
18:45 AS Monaco - Club Brugge POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
18:45 FK Crvena Zvezda - Liverepool POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
20:14 Atletico Madryt - Borussia Dortmund POLSAT SPORT PREMIUM 3 PPV, IPLA
20:14 Tottenham - PSV Eindhoven POLSAT SPORT PREMIUM 4 PPV, IPLA
20:14 FC Porto - Lokomotiv Moskwa POLSAT SPORT PREMIUM 5 PPV, IPLA
20:14 Schalke - Galatasaray POLSAT SPORT PREMIUM 6 PPV, IPLA
20:50 Napoli - PSG POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
20:50 Inter Mediolan - FC Barcelona POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
22:50 studio POLSAT SPORT PREMIUM 1
23:30 magazyn Ligi Mistrzów POLSAT SPORT PREMIUM 1

07.11 (środa)
18:00 studio POLSAT SPORT PREMIUM 1, POLSAT SPORT, IPLA
18:10 wstęp do meczu POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
18:45 studio POLSAT SPORT, IPLA
18:45 Valencia - Young Boys POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
18:45 CSKA Moskwa - AS Roma POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
20:14 Olympique Lyon - Hoffenheim POLSAT SPORT PREMIUM 3 PPV, IPLA
20:14 Benfica - Ajax Amsterdam POLSAT SPORT PREMIUM 4 PPV, IPLA
20:14 Manchester City - Shachtar Donieck POLSAT SPORT PREMIUM 5 PPV, IPLA
20:14 Viktoria Pilzno - Real Madryt POLSAT SPORT PREMIUM 6 PPV, IPLA
20:50 Juventus Turyn - Manchester United POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
20:50 Bayern Monachium - AEK Ateny POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
22:50 studio POLSAT SPORT PREMIUM 1
23:30 magazyn Ligi Mistrzów POLSAT SPORT PREMIUM 1

08.11 (czwartek)
16:40 Fenerbahce Stambuł - Anderlecht Bruksela IPLA
16:40 FC Astana - FK Jablonec IPLA
17:00 studio POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
18:10 Krasnodar - Standard Liege POLSAT SPORT PREMIUM 3 PPV, IPLA
18:10 Spartak Moskwa - Rangers POLSAT SPORT PREMIUM 4 PPV, IPLA
18:10 Rapid Wiedeń - Villareal POLSAT SPORT PREMIUM 5 PPV, IPLA
18:10 Dynamo Kijów - Stade Rennais POLSAT SPORT PREMIUM 6 PPV, IPLA
18:45 Lazio - Olympique Marsylia POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
18:45 BATE Borysow - Chelsea POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
18:45 Apollon Limassol - Eintracht Frankfurt IPLA
18:45 Akhisar Belediyespor - Sevilla IPLA
18:45 Genk - Besiktas Stambuł IPLA
18:45 Malmo FF - Sarpsborg IPLA
18:45 MOL Vidi FC - PAOK Saloniki IPLA
20:40 Olympiakos Pireus - F91 Dudelange IPLA
20:40 Rosenborg Trondheim - FC Salzburg IPLA
20:40 Worskła Połtawa - Qarabag Agdam IPLA
20:40 Łudogorec Razgrad - AEK Larnaka IPLA
20:40 Dinamo Zagrzeb - Spartak Trnawa IPLA
20:40 Slavia Praga - FC Kopenhaga IPLA
20:50 Arsenal - Sporting POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
20:50 Fenerbahce - Anderlecht POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
20:50 Real Betis - AC Milan POLSAT SPORT PREMIUM 3 PPV, IPLA
20:50 Bayern 04 Leverkusen - Zurich POLSAT SPORT PREMIUM 4 PPV, IPLA
20:50 Celtic - Leipzig POLSAT SPORT PREMIUM 5 PPV, IPLA
20:50 Bordeaux - Zenit POLSAT SPORT PREMIUM 6 PPV, IPLA
22:50 studio POLSAT SPORT PREMIUM 1
23:30 magazyn Ligi Europy POLSAT SPORT PREMIUM 1

Ponadto kanał Polsat Sport Premium 1 pokaże cztery spotkania rozgrywane w ramach Młodzieżowej Ligi Mistrzów.

6 października o godz. 13:50 Inter Mediolan - FC Barcelona, a o 15:50 Atletico Madryt - Borussia Dortmund.

Natomiast 7 października o godzinie 13:50 Olympique Lyon - TSG 1899 Hoffenheim, a następnie o 15:50 Juventus Turyn - Manchester United.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający