Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Finał "TTBZ" za 2 tygodnie. W najbliższą sobotę Polsat pokaże "Koncert dla Niepodległej"Drukuj

Twoja twarz brzmi znajomoW najbliższą sobotę nie zobaczymy show "Twoja twarz brzmi znajomo". Nastąpiła zmiana w emisji finałowego odcinka programu. 10 listopada o godzinie 21:45 Polsat wyemituje specjalnie z okazji Święta Niepodległości "Koncert dla Niepodległej". Natomiast finał show zostanie pokazany tydzień później - 17 listopada

Dodatkowo w najbliższą niedzielę 11 listopada, w miejsce powtórki show stacja zaprezentuje niespodziankę dla fanów programu, czyli odcinek specjalny, w którym będzie można zobaczyć wybrane wykonania ze wszystkich edycji.

"Koncert dla Niepodległej" to niezwykłe widowisko, które odbędzie się na stadionie PGE Narodowym. Wykonawcy przypomną utwory towarzyszące Legionom Polskim, walczącym na Monte Cassino żołnierzom i cywilom broniącym stolicy w Powstaniu Warszawskim. Nie zabraknie piosenek, które dodawały nadziei walczącym z totalitarną władzą, a także tych, które towarzyszyły chwilom radosnym. Na scenie zobaczymy m.in. Aleksandrę Kurzak, Krzysztofa Cugowskiego, Natalię Sikorę, SBB, Warszawskie Combo taneczne, Natalię Nykiel, Natalię Szroeder, Marka Piekarczyka i Kamila Bednarka.

Występom artystów towarzyszyć będą inscenizacje i filmy nawiązujące do polskiej historii i kultury. Koncert zakończymy wspólnym wykonaniem Mazurka Dąbrowskiego - jako przedsmak akcji Niepodległa do Hymnu.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający