Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Świąteczna oferta TV Cyfrowego Polsatu. 6 miesięcy bez opłat i opcja ON THE GO w cenie abonamentuDrukuj

Cyfrowy PolsatOd 7 listopada w Cyfrowym Polsacie dostępne są świąteczne promocje oferty telewizyjnej. Klienci będą mogą skorzystać z pakietów dopasowanych do swoich potrzeb i preferencji, w tym z oferty z kanałami Polsat Sport Premium i transmisjami Ligi Mistrzów UEFA, wszystko przez 6 miesięcy gratis oraz z opcją ON THE GO bez dodatkowych opłat.

W ramach promocji świątecznych wszystkie pakiety telewizji satelitarnej, nawet w cenie 20 zł, klienci otrzymają na 6 miesięcy bez żadnych opłat. Gwiazdkowe oferty dostępne są z umową na 24 miesiące. Ponadto z okazji zbliżających się świąt klienci mają możliwość zakupu telewizora Samsung UHD SMART TV 55” w atrakcyjnych ratach.

Cyfrowy Polsat GO na urządzeniach mobilnych bez dodatkowych opłat

Oferta telewizyjna Cyfrowego Polsatu zawiera nowe i dobrze już znane widzom najpopularniejsze stacje sportowe, kilkadziesiąt stacji filmowych, liczne programy edukacyjne, rozrywkowe, informacyjne, dla dzieci oraz wygodne pakiety dostosowane do potrzeb całej rodziny. W prezencie z każdym z nich klienci otrzymają także opcję ON THE GO, czyli dostęp nawet na 3 urządzeniach mobilnych (np. smartfonach, tabletach) do serwisu Cyfrowy Polsat GO w cenie abonamentu przez cały okres trwania umowy. To doskonały sposób, żeby swoje ulubione materiały, programy i kanały telewizyjne mogli oglądać, gdzie chcą i jak chcą.

Serwis Cyfrowy Polsat GO z opcją ON THE GO, teraz bez dodatkowych opłat, to:
* nawet ponad 100 kanałów dostępnych mobilnie, w tym kanały HBO, Cinemax, Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów i Ligą Europy UEFA,
* tysiące programów i filmów na życzenie,
* dostęp do treści nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie,
* możliwość pobrania wybranych programów na dysk urządzenia mobilnego, przy wykorzystaniu np. domowego Wi-Fi, i oglądania ich wszędzie, nawet poza zasięgiem Internetu.

Do wszystkich ofert klienci mogą również wybrać:
* nowe dekodery HD z rodziny EVOBOX z wbudowanym modułem Wi-Fi - EVOBOX LITE lub EVOBOX HD w cenie już od 1 zł,
* dekoder EVOBOX PVR dający możliwość nagrywania nawet do 3 programów jednocześnie i oglądania w tym czasie kolejnego, w cenie już od 1 zł,
* Multiroom HD - ten sam pakiet kanałów można oglądać nawet na 4 telewizorach już od 5 zł miesięcznie.

Święta na całego
W świątecznej ofercie Premium Max Plus abonenci mają dostęp do pełnej oferty telewizyjnej Cyfrowego Polsatu (pakiety Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD, HBO HD HBO GO, Eleven Sports HD, Rozrywka HD) oraz pakietu Polsat Sport Premium z rozgrywkami Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA - to wszystko przez 6 miesięcy bez opłat, później za 120 zł/mies. To wyjątkowa propozycja dla fanów najlepszych klubowych rozgrywek piłkarskich. Kibice po raz pierwszy w Polsce mogą oglądać wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz wybrane spotkania Ligi Europy UEFA. Wszystko to na nowych kanałach sportowych Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD oraz w czterech serwisach telewizyjnych premium w systemie PPV, dostępnych bez dodatkowych opłat.
#1 | jaro64 dnia 08.11.18 10:33
A starzy abonenci??dalej w dupie ich macie ?
#2 | Kotek dnia 08.11.18 10:57
jaro64- na pewno będą "otwarte okna" kanałów
#3 | mati dnia 08.11.18 13:44
Kolega Kotek ma rację, jak co roku będąokZ przymrużeniem oka
#4 | mikun8 dnia 08.11.18 19:35
....widzę że oferta powala ...to samo oferowali Mi przed LM ostatnio też dzwonili i liczyli że naciągną na wyższe opłaty Uśmiech .
To już się staje żenujące ze strony CP ..oferowanie starym abonentom takich ofert .... Nic tylko zapłać więcej ....Nadal podtrzymuję moją decyzję po latach trzeba zakończyć współpracę .... siemka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający