Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Cyfrowy Polsat poprawia działanie dekodera EVOBOX PVRDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat udostępnił nowe oprogramowanie dla wybranych dekoderów EVOBOX PVR. Aktualizacja została oznaczona numerem 2.3.2.

Soft wprowadza poprawkę na zakłócenia obrazu jeżeli kanały TVP HD i TVP Seriale są dodane do listy ulubionej, poprawkę na komunikat "Nieobsługiwany format dźwięku" na kanałach ze ścieżką dźwiękową DD+ oraz poprawia stabilność dekodera.

Oprogramowanie zaktualizuje się automatycznie w trybie czuwania. W trybie normalnej pracy dekodera soft zostanie pobrany w tle i odbiornik wyświetli na ekranie TV planszę z zapytaniem o przeprowadzenie procesu aktualizacji. Potwierdzenie uruchomi aktualizację, natomiast odmowa spowoduje wykonanie aktualizacji w momencie przejścia dekodera w tryb czuwania. Ręcznego uruchomienia i sprawdzania dostępności nowej wersji, można dokonać wchodząc do menu Ustawienia -> Ustawienia sprzętowe -> Aktualizacja oprogramowania.

W najbliższym czasie aktualizacja trafi do pozostałych dekoderów EVOBOX PVR.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający