Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"Chupi idzie do szkoły" od grudnia w Polsat JimJamDrukuj

Polsat JimJamOd 3 grudnia na kanale Polsat JimJam będzie można śledzić nową serię animowaną "Chupi idzie do szkoły".

Chupi jest w tym magicznym wieku, w którym dzieci doświadczają rzeczy po raz pierwszy. To czas, gdy zaczyna się jeździć na rowerze bez bocznych kółeczek, nawiązuje się pierwsze przyjaźnie czy zaczyna się przygodę ze szkołą. To właśnie w tym miejscu Chupi poznaje nauczycieli, kolegów i wesołe zabawy. Chłopiec wraz z przyjaciółmi chce odkrywać, doświadczać i uczyć się jak najwięcej nowych rzeczy. Czy to w szkole, czy na boisku, bohater wraz z wesołą gromadką zdobywa wiedzę, poznaje matematykę, języki obce, muzykę i taniec.

Serial animowany "Chupi idzie do szkoły" powstał na podstawie serii książek o przygodach małego chłopczyka. Twórcą postaci Chupiego - chłopca przypominającego wyglądem małego pingwinka - jest francuski ilustrator Thierry Courtin. Courtin powołał do życia Chupiego, gdy sam został ojcem. Dzięki serii książeczek chciał przekazać swojemu synowi wiedzę o świecie i oswoić go z tematem szkoły. Historie te mogą stanowić również wsparcie dla rodziców, którzy mają małe dzieci i chcą oswoić je z różnymi tematami.

Premiera "Chupi idzie do szkoły" od 3 grudnia codziennie o 6:55 i 13:44 (po dwa odcinki) w Polsat JimJam.
#1 | Viking dnia 10.12.18 10:57
Ramówkę kanału Polsat JimJam można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv...lsatjimjam

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający