Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

5. kolejka LM i LE w kanałach Polsat Sport Premium i IPLIDrukuj

Kanały Polsat Sport PremiumWe wtorek i środę oraz w czwartek na europejskich boiskach zostanie rozegrana piąta - przedostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Poniżej publikujemy plan transmisji spotkań na kanałach Polsat Sport Premium oraz w IPLI.

27.11 (wtorek)
18:00 studio POLSAT SPORT, POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
18:10 wstęp do meczu POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
18:45 studio POLSAT SPORT, IPLA
18:45 CSKA Moskwa - Viktoria Pilzno POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
18:45 AEK Ateny - Ajax Amsterdam POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
20:14 Manchester United - Young Boys POLSAT SPORT PREMIUM 3 PPV, IPLA
20:14 Bayern Monchium - Benfica POLSAT SPORT PREMIUM 4 PPV, IPLA
20:14 Olimpique Lyon - Manchester City POLSAT SPORT PREMIUM 5 PPV, IPLA
20:14 Hoffenheim - Szachtar Donieck POLSAT SPORT PREMIUM 6 PPV, IPLA
20:50 Roma - Real Madryt POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
20:50 Juventus Turyn - Valencia POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
22:50 studio POLSAT SPORT PREMIUM 1
23:30 magazyn ze skrótami POLSAT SPORT PREMIUM 1

27.11 (środa)
18:00 studio POLSAT SPORT, POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
18:10 wstęp do meczu POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
18:45 studio POLSAT SPORT, IPLA
18:45 Atletico Madryt - Monaco POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
18:45 Lokomotiw Moskwa - Galatasaray POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
20:14 Borussia Dortmund - Club Brugge POLSAT SPORT PREMIUM 3 PPV, IPLA
20:14 Porto - Schalke POLSAT SPORT PREMIUM 4 PPV, IPLA
20:14 Tottenham - Inter Mediolan POLSAT SPORT PREMIUM 5 PPV, IPLA
20:14 Napoli - Crvena Zvezda POLSAT SPORT PREMIUM 6 PPV, IPLA
20:50 PSV Eindhoven - Barcelona POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
20:50 PSG - Liverpool POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
22:50 studio POLSAT SPORT PREMIUM 1
23:30 magazyn ze skrótami POLSAT SPORT PREMIUM 1

28.11 (czwartek)
16:50 Astana - Dynamo Kijów POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
17:00 studio POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
18:10 Fenerbahace SK - GNK Dinamo POLSAT SPORT PREMIUM 3 PPV, IPLA
18:10 Vorskla - Arsenal POLSAT SPORT PREMIUM 4 PPV, IPLA
18:10 Salzburg - Lipsk POLSAT SPORT PREMIUM 5 PPV, IPLA
18:10 Bayer Leverkusen - Łudogorec POLSAT SPORT PREMIUM 6 PPV, IPLA
18:45 Bordeaux - Slavia Praga POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
18:45 Milan - Dudelange POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
20:50 Rangers - Villareal POLSAT SPORT PREMIUM 2, IPLA
20:50 Standard Liege - Krasnodar POLSAT SPORT PREMIUM 1, IPLA
20:50 Chelsea Londyn - PAOK POLSAT SPORT PREMIUM 3 PPV, IPLA
20:50 Eintracht Frankfurt - Olympique Marsylia POLSAT SPORT PREMIUM 4 PPV, IPLA
20:50 Malmo - Genk POLSAT SPORT PREMIUM 5 PPV, IPLA
20:50 Apollon Limassol - Lazio POLSAT SPORT PREMIUM 6 PPV, IPLA
22:50 studio POLSAT SPORT PREMIUM 1
23:30 magazyn ze skrótami POLSAT SPORT PREMIUM 1

Młodzieżowa LM w Polsat Sport Premium 1:
27.11, 13:50 Roma - Real Madryt; 15:50 Bayern Monachium - Benfica
28.11, 13:50 Atletico Madryt - Monaco; 15:50 PSG - Liverpool
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający