Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Polsat zrealizuje 2. edycję "Śpiewajmy razem. All Together Now"Drukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat podjęła decyzję o zrealizowaniu drugiej edycji programu "Śpiewajmy razem. All Together Now".


Właśnie ruszyły castingi do nowej serii show. Producenci zapraszają wszystkie osoby śpiewające (od 16. roku życia), zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Mile widziane są duety i tria wokalne.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie na adres: muzyka@endemolshine.pl aktualnego zdjęcia, kilku zdań o sobie i swoim doświadczeniu wokalnym. W wiadomośći należy zamieścić link do swoich nagrań (minimum dwa nagrania, jeden po polsku, jeden po angielsku). Zabronione jest przesyłanie plików MP3 w załączniku maila.

Producenci programu zastrzegają sobie możliwość kontakt tylko z wybranymi osobami.

Osoby przesyłające zgłoszenie proszone są o zamieszczenie w treści maila poniższe oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez producenta Endemol Shine Polska Sp. z o.o. z siedzibą w (02-738) Warszawie przy ul. Dominikańskiej 15A w celu wzięcia udziału w castingu. Oświadczam i gwarantuję, że jestem autorem treści zawartych w zgłoszeniu oraz że nie naruszają one jakichkolwiek praw osób trzecich, w tym wizerunku i w szczególności praw autorskich.

"Śpiewajmy razem. All Together Now" to program, w którym, uczestników będzie oceniać aż stu jurorów - ekspertów muzycznych, wokalistów, osobowości z wyjątkową charyzmą. To największy panel jurorski w historii telewizji. Gospodarzem show jest Igor Kwiatkowski.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający