Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Małgorzata Świtała przechodzi z TVP Info do Polsat NewsDrukuj

Polsat News (HD)Do zespołu Polsat News dołącza Małgorzata Świtała. Dziennikarka zadebiutuje na antenie 17 grudnia w paśmie "W rytmie dnia". Świtała przez ostatnie trzy lata pracowała w TVP Info.

Małgorzata Świtała to kolejny transfer do Polsat News po Bogdanie Rymanowskim, Joannie Racewicz oraz reporterze sejmowym Wojciechu Dąbrowskim.

Małgorzata Świtała posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy dziennikarskiej. Przez ostatnie trzy lata pracowała w TVP Info, gdzie prowadziła serwisy informacyjne oraz takie programy jak: "Minęła 8" oraz "Republika Babska". Z ramienia Telewizji Polskiej relacjonowała Światowe Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. Przez 10 lat była związana z radiem RMF FM, gdzie prowadziła i przygotowywała serwis "Fakty" m.in. specjalne wydanie z Nowego Jorku w 5 rocznicę zamachów na World Trade Center. Wcześniej pracowała także w Radiu Plus, Radiu Eska czy Radiu Zet, była również szefową newsroomu "Radiostacji".

"W rytmie dnia" to pasmo towarzyszące widzom Polsat News w ciągu dnia. Od poniedziałku do piątku od godziny 10:00, aż do godziny 15:00 prezentowane są tutaj wydarzenia z kraju relacjonowanych przez reporterów Polsat News. W paśmie "W rytmie dnia" nie brakuje też polityki i informacji ze świata.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający