Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat pokaże Puchary Świata w bobslejach i skeletonieDrukuj

Polsat Sport (HD) W najbliższy weekend ruszają Puchary Świata 2018/2019 w bobslejach i skeletonie. Transmisje wszystkich zawodów IBSF BMW World Cup w zbliżającym się sezonie na sportowych antenach Polsatu.

Podczas pierwszego weekendu z Pucharem Świata będziemy świadkami rywalizacji w czterech konkurencjach. Relacja rozpocznie się już w piątek o 13:20 od ślizgów kobiecych dwójek bobslejowych. Dzień później wczesnym rankiem na tor wyjadą skeletoniści. Z kolei w samo południe do boju ruszą dwójki bobslejowe mężczyzn, wśród których będą również rywalizowali reprezentanci Polski: pilot Mateusz Luty oraz rozpychający Krzysztof Tylkowski i Arnold Zdebiak. W niedzielę na torze ponownie zobaczymy męskie dwójki bobslejowe, a także najlepsze skeletonistki.

W męskich bobslejach rozegrane zostaną jedynie zmagania w dwójkach, gdyż tor w Siguldzie nie jest przystosowany do czwórek.

Plan transmisji z zawodów w Siguldzie IBSF BMW World Cup (7-9 grudnia 2018):

7 grudnia (piątek)
Bobsleje - Dwójka kobiet (Polsat Sport Extra - 13:20)

8 grudnia (sobota)
Skeleton mężczyzn (Polsat Sport Extra - 08:30)
Bobsleje - Dwójka mężczyzn (Polsat Sport News - 12:00)

9 grudnia (niedziela)
Skeleton kobiet (Polsat Sport Extra - 08:30)
Bobsleje - Dwójka mężczyzn (Polsat Sport News - 12:00)
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający