Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Plus Internet Stacjonarny - nowa oferta Internetu światłowodowego w oparciu o infrastrukturę NetiiDrukuj

PlusPlus wprowadza nową ofertę Internetu stacjonarnego w oparciu o infrastrukturę Netii. To dostęp do szybkiego Internetu, przede wszystkim w technologiach światłowodowych. Od 12 grudnia oferta Plus Internet Stacjonarny będzie dostępna dla klientów indywidualnych oraz małych firm z segmentu SOHO.

Od teraz w Plusie można kupić każdy rodzaj dostępu do Internetu: w smartfonie, Internet domowy LTE oraz łącze stacjonarne w technologiach światłowodowych.

Plus Internet Stacjonarny zapewnia szybki i stabilny dostęp do sieci niezależnie od pory dnia czy liczby użytkowników. Dzięki łączu stacjonarnemu pobieranie i wysyłanie plików odbywa się w mgnieniu oka, brak buforowania, a tzw. ping, czyli czas, jaki na reakcje potrzebują urządzenia w sieci to zaledwie parę milisekund.

Usługa Plus Internet Stacjonarny będzie udostępniana w oparciu o rozległą, ogólnopolską infrastrukturę stacjonarną Netii, która posiada 20 tys. km sieci szkieletowej w całej Polsce oraz rozległą, ogólnopolską sieć dostępową. Dociera ona obecnie do ponad 2,6 mln gospodarstw domowych na terenie całego kraju, co stanowi ich 18%, oraz do ponad 800 największych biurowców. Usługa Plus Internet Stacjonarny będzie realizowana w czterech technologiach w zależności od dostępnej infrastruktury: miedź (CU) - z prędkością Internetu 20 Mb/s i 50 Mb/s, Ethernet (ETTH) - z prędkością 20 Mb/s, 50 Mb/s, 100 Mb/s, 150 Mb/s, 300 Mb/s i 900 Mb/s, kablówka (HFC) - z prędkością 150 Mb/s, 300 Mb/s i 600 Mb/s oraz światłowód (PON) - z prędkością 100 Mb/s, 150 Mb/s, 300 Mb/s oraz 900 Mb/s.

Plus Internet Stacjonarny to propozycja dla mieszkań, domków oraz małych firm. W ofercie dla domków jednorodzinnych jedynym oferowanym łączem internetowym jest światłowód.

Nowa oferta to:
* Trzy opcje prędkości: do 150 Mb/s, 300 Mb/s oraz 600 lub 900 Mb/s.
* Trzy warianty oferty: dla mieszkania, dla domku i dla małych firm.
* Trzy abonamenty do wyboru w zależności od oferowanej prędkości Internetu:
# do 150 Mb/s za 60 zł dla mieszkań, 80 zł dla domków i 50 zł netto dla SOHO
# 300 Mb/s za 80 zł dla mieszkań, 100 zł dla domków i 65 zł netto dla SOHO
# do 900 Mb/s za 100 zł dla mieszkań, 120 zł dla domków i 80 zł netto dla SOHO.
* Dodatkowa karta SIM dla usługi mobilnego Internetu LTE Plus Advanced z pakietem 5 GB za 0 zł lub 100 GB za 50 zł (40 zł netto dla SOHO) i możliwość dokupienia dodatkowych GB.
* Umowa na 24 miesiące - jeden miesiąc za darmo.
* Usługa będzie dostępna także w ramach Programów smartDOM i smartFIRMA, co oznacza, że klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą otrzymać rabat na abonament w wysokości 10 zł.

Od 12 grudnia 2018 r. oferta będzie dostępna w 476 punktach sprzedaży sieci Plusa, a docelowo w całej sieci sprzedaży.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający