Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

FINAŁ SUPER BOWL XLVI TYLKO W KANAŁACH POLSATUDrukuj

Polsat Sport (HD)
Drużyny New England Patriots i New York Giants zagrają o Super Bowl XLVI - to wielkie wydarzenie pokażemy w bezpośredniej transmisji! Finał ligi futbolu amerykańskiego NFL odbędzie się 5 lutego na stadionie Lucas Oil w Indianapolis.

W finale American Football Conference zespół Patriots pokonał na własnym boisku w Foxborough Baltimore Ravens 23:20. Natomiast w najważniejszym spotkaniu National Football Conference, rozegranym w San Francisco, miejscowi 49ers przegrali po dogrywce z New York Giants 17:20. Szalę zwycięstwa na korzyść nowojorczyków przechylił Lawrence Tynes.

46. edycja Super Bowl odbędzie się 5 lutego w Indianapolis. Nigdy wcześniej to miasto nie gościło uczestników finału ligi NFL. Po raz czwarty mecz odbędzie się na zadaszonym obiekcie, ze względu na warunki atmosferyczne. Poprzednio pod dachem o Super Bowl walczono w "chłodnych" miastach - w Detroit (dwukrotnie) i Minneapolis. W przerwie spotkania zaplanowano koncert Madonny. Zakończenie sezonu nie będzie pozbawione polskiego akcentu. Pochodzący z Wałbrzycha kopacz (kicker) Oakland Raiders Sebastian Janikowski wystąpi 29 stycznia w Honolulu w Meczu Gwiazd (Pro Bowl).

Przed rokiem Super Bowl zdobyła drużyna Green Bay Packers pokonując w Arlington Pittsburgh Steelers 31:25.

Mecz finałowy będziemy transmitować na żywo w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD od godz. 00.30 w nocy z niedzieli na poniedziałek (5/6. lutego).

źródło: Polsat Sport
#1 | Prokop dnia 24.01.12 12:40
I za to lubię Polsat Sport. Najważniejsze wydarzenia zawsze tu znajdę. A w Polsce futbol amerykański ma całkiem spore groni kibiców. Także niejeden z nich zasiądzie w niedzielno-poniedziałkową noc, by obejrzeć finał. Praktycznie fan każdej dyscypliny sportu znajdzie na polsatowskich kanałach sportowych swoją ulubioną.
#2 | Paula dnia 05.02.17 21:15
Super! Brawo Cyfrowy Polsat! Takiego wydarzenia nie można ominąć, czekałam na to cały rok, dzięki!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający