Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Kulisy filmu "Underdog" w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)11 stycznia Telewizja Polsat pokaże reportaż ukazujący kulisy powstania filmu "Underdog". W produkcji zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, byłego zawodnika MMA, dla którego będzie to debiut aktorski.

W filmie zobaczymy historię zawodnika MMA (Eryk Lubos), który po upadku - fatalnym w skutkach błędzie podczas pojedynku ze swoim największym rywalem (Mamed Khalidov) - musi podjąć tytaniczny wysiłek w walce o szacunek i miłość, o powrót na szczyt.

"Underdog" to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Reżyserii podjął się Maciej Kawulski. W "Underdog" oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova wystąpią również: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Michał Mikołajczak, Krzysztof Kiersznowski, Jędrzej Taranek, Bartosz Obuchowicz i Mariusz Drężek.

Producentem tego filmu jest EKIPA, koproducentem - Polsat i NEXT FILM, który jest również dystrybutorem. "Underdog" wejdzie do kin 11 stycznia 2019 roku.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający