Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Polsat Games pokaże League of Legends European ChampionshipDrukuj

Polsat Games (HD)Przeznaczony dla graczy kanał Polsat Games wygrywa przetarg i zostaje oficjalnym partnerem Riot Games, właściciela gry League of Legends. Stacja wyemituje m.in. rozgrywki League of Legends European Championship.

Ponadto produkcja Polsat Games - Ultraliga - staje się oficjalną ligą regionalną wspieraną przez wydawców gry. Licencja będzie obowiązywała przez 2 lata.

Stacja w piątki i soboty będzie emitować polską transmisję z ligi League of Legends European Championship. W rozgrywkach weźmie udział 10 organizacji, między innymi G2 Esports, Vitality, Rogue oraz SK Gaming. Te drużyny z pewnością przykują uwagę polskich fanów esportu, ponieważ w każdej z nich znajdziemy reprezentanta naszego kraju. W LEC wystąpi czwórka Polaków, będą to Marcin "Jankos" Jankowski, Mateusz "Kikis" Szkudlarek, Oskar "Selfmade" Boderek i Jakub "Jactroll" Skurzyński.

Stacja pokaże także turnieje EU Mid-Season Invitational oraz - podobnie jak pod koniec ubiegłego roku - Mistrzostwa Świata w League of Legends. Oprócz polskich transmisji z rozgrywek organizowanych przez Riot Games stacja będzie transmitować też pierwszy sezon autorskiego projektu esportowego - Ultraligi.

Transmisje na żywo z League of Legends European Championship będą odbywać się w piątki i soboty, kolejno od 18:00 i 17:00. Rozgrywki będzie można oglądać także w internecie.
#1 | Viking dnia 04.02.19 17:46
Ramówkę kanału Polsat Games można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv...olsatgames

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający