Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Kino TV HD od lutego w Cyfrowym PolsacieDrukuj

Cyfrowy Polsat1 lutego kanał filmowy Kino TV rozpoczyna nadawanie w jakości HD. Stacja w Cyfrowym Polsacie będzie dostępna na tej samej pozycji, co wersja w standardowej rozdzielczości (pozycja 34).

Logotyp kanału pozostanie bez zmian.

Kino TV (HD) to kanał filmowy prezentujący znane i lubiane hity filmowe i seriale. W bogatej ofercie programowej można znaleźć m.in. dynamiczne kino akcji, poruszające dramaty, zabawne komedie, kino przygodowe w najlepszym wydaniu, a także cieszące się dużą popularnością seriale i miniseriale. Dystrybutorem Kino TV HD jest Kino Polska TV SA.
#1 | #78 dnia 29.01.19 18:34
A kiedy Eleven 4 w CP BRAK
#2 | Paul dnia 30.01.19 14:47
To tylko wersja HD istniejącego kanału a nie nowy kanał. Pytam gdzie Puls2, WP, Eleven 4 to są nowe kanały na które czekamy bardzo długo i nadal nic.
#3 | Bartłomiej M. dnia 30.01.19 17:15
Tak naprawdę na te kanały czeka bardzo mała liczba abonentów, dlatego też CP się nie kwapi. I bardzo dobrze, w erze tylu kanałów TV Sat, operator nie powinien dodawać każdego gniota jak leci.
#4 | awama dnia 09.02.19 21:27
Czy ktoś wie kiedy pojawi się HGTV w HD

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający