Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat szykuje polską wersję talent-show "Ninja Warrior" (wideo)Drukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat pracuje nad polską edycją programu "Ninja Warrior", w którym uczestnicy wykonują konkurencje sprawnościowe. Za "Ninja Warrior Polska" odpowiada firma Jake Vision."Ninja Warrior" to format, który narodził się 22 lata temu w Japonii. Uczestnicy talent-show muszą się zmierzyć z niezwykle trudnym i pomysłowym torem przeszkód. Aby go pokonać nie wystarczy siła mięśni. Ten tor to sprawdzian wytrzymałości, odwagi, hartu ducha oraz sprawności fizycznej. Jego ostatni etap ukończyli tylko nieliczni. I tylko oni mają prawo nazywać się prawdziwymi Wojownikami Ninja.

W programie emitowanym w kilkudziesięciu krajach mogą wziąć udział zarówno doświadczeni sportowcy, jak i ambitni amatorzy. Bo "Ninja Warrior" to igrzyska, w których każdy zawodnik walczy przede wszystkim z samym sobą. Pokonuje własne słabości i udowadnia sobie - oraz milionom widzów - że niemożliwe nie istnieje.

Do zawodów "Ninja Warrior" zgłosić może się każdy, kto ma ukończone 18 lat i chce stawić czoła wyzwaniu.

Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w formacie proszeni są o wypełnienie krótkiego kwestionariusza online znajdującego się pod tym linkiem. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2019 roku.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający