Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"W rytmie serca" i "Przyjaciółki" wracają na antenę PolsatuDrukuj

W rytmie sercaJeszcze w lutym Telewizja Polsat rozpocznie emisję premierowych sezonów dwóch cotygodniowych seriali obyczajowych - "W rytmie serca" i "Przyjaciółki".

Emocjonujący ostatni odcinek trzeciej serii, będzie kontynuowany. Adam (Mateusz Damięcki) robi wszystko, by odnaleźć Marię (Barbara Kurdej-Szatan). Natomiast Weronika (Maria Dębska) rozpoczyna oficjalne poszukiwania Beniamina (Kamil Kula) - jako podejrzanego o uprowadzenie. W trakcie śledztwa wspiera ich nieoficjalnie Piotr (Filip Bobek ) - brat aspirant Nowackiej. W pierwszym odcinku czwartego sezonu zobaczymy również jak ojciec Stanisław (Mariusz Bonaszewski) wyznaje w końcu Agnieszce (Magdalena Kumorek), że ona jest jego córką. Z kolei doktor Zych (Piotr Fronczewski) próbuje pomóc małemu Kubie - chłopcu, którego ojciec nadużywa alkoholu i często wybucha agresją… Nowa seria "W rytmie serca" od niedzieli 24 lutego o godz. 20:05 w Polsacie.

W pierwszym odcinku trzynastej serii "Przyjaciółek": Inga odzyskuje dawną figurę, głównym zajęciem zaprzątającym jej głowę są coraz to nowe zabiegi medycyny estetycznej. Inga wraca do gry, wpada w wir randek… Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) staje się kobietą sukcesu, jednak żaden z drogich fatałaszków nie jest w stanie zrekompensować jej samotności. W życiu rodzinnym Patrycji wszystko wygląda jak w prawdziwej sielance. Ona nie traci jednak czujności, ewidentnie coś wisi w powietrzu… Zuza po powrocie z półrocznej terapii w Stanach Zjednoczonych czuje się jak gość we własnym domu. Wszystko się tu zmieniło a dzieci prawie jej nie poznają. Długo wyczekiwany przez Jaśka dzień powrotu ukochanej kończy się dla obojga kłótnią... W życiu Anki wszystko zaczyna wracać do dawnego porządku. Paweł znów pracuje w zawodzie, Julka poważnie podchodzi do roli matki. Wydaje się, że ich życie rodzinne zmierza w dobrym kierunku. Wyznanie Pawła wszystko zmienia… "Przyjaciółki" od czwartku 28 lutego o 21:10.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający