Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Paradokument "Gliniarze" w Polsat GamesDrukuj

Polsat Games (HD)Od 14 lutego na antenie kanału Polsat Games będzie emitowany serial paradokumentalny "Gliniarze" - wynika z ramówki stacji.

Bohaterami paradokumentu są dwa zespoły policyjnych detektywów, a także szef i pozostali policjanci wydziału kryminalnego, technicy policyjni i ich stali informatorzy. Tytułowi "Gliniarze" to detektywi Natalia Nowak i Kuba Roguz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski - doświadczony śledczy, opierający się na intuicji, kontaktach z ludźmi i wyszkolony w USA analityk, bazujący na twardych danych. Śledczy prowadzą akcje na terenie całej Warszawy i okolic.

"Gliniarze", codziennie o godz. 04:00 i 05:00 w Polsat Games.

Natomiast od 1 marca (piątki o 23:30) kanał będzie nadawał serię dokumentalną "Tajna historia XX wieku", znaną z anteny Polsat Play.
#1 | krzysiek25 dnia 11.02.19 21:10
SmutekPolewkacrazy a od 1 marca Tajna historia XX wieku do kompletu
#2 | Karol dnia 12.02.19 10:57
Oj co za dno, a gdzie zapowiadane anime ):
#3 | Marcin dnia 15.02.19 20:18
A miodowe lata bedo ???Polewka
#4 | bono dnia 23.02.19 16:22
Ps. Oprawa graficzna na kanale tez zepsuta xd
#5 | Top Kek dnia 23.02.19 16:32
Myślałem, ze to jakaś pomyłka w programie TV, hehe. Btw., wywalcie tego Dragon Billa i inne chinskie bajeczki, to wciśniecie jakieś Trudne Sprawy. Dokręcicie jakieś odcinki o ludziach uzależnionych od gier wideo i będzie jak znalazł na Polsat Games! Możecie nawet zrobić nowy serial mockumentary w całości poświęcony grom! Np. "Problematyczni Gracze" albo "Scheatowani", ew. "Cyber-Trolle Multiplayerowe"! O tak, paradokumenty to jest to! Yahoo

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający