Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

2. sezon "Kabaretowej Dynastii" od 1 marca w Nowa TVDrukuj

Nowa TV1 marca telewizja Nowa TV rozpocznie emisję drugiego sezonu programu "Kabaretowa Dynastia". Cykl będzie nadawany bez zmian - w piątkowe wieczory po dwa odcinki.

Głównym założeniem premierowej serii jest prezentacja szerokiego spektrum polskiego środowiska kabaretowego, z uwzględnieniem formacji młodych, wchodzących dopiero na scenę, ale już nagradzanych i utytułowanych, w towarzystwie uznanych gwiazd polskiej satyry. Gospodarzami serii są Marcin Wójcik oraz dwie aktorki: Katarzyna Bujakiewicz i Aleksandra Szwed. Program z udziałem publiczności został zarejestrowany w warszawskim Teatrze Capitol. Reżyserem cyklu jest Beata Harasimowicz.

W drugim sezonie cyklu kabaretowego zobaczymy: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Projekt Ancla, Kabaret Rewers, Kabaret K2, Kabaret na Koniec Świata, Formacja Chatelet oraz solistów: Szymona Łątkowskiego, Bartosza Gajdę, Ewę Stasiewicz oraz Jabbara.

Premiera drugiego sezonu "Kabaretowej Dynastii" - 1 marca o godz. 20:00 w Nowa TV.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający