Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Cykl "Polsat Doku w Polsat News" w nowej formuleDrukuj

Polsat News (HD)Emitowany na antenie Polsatu News cykl dokumentalny "Polsat Doku w Polsat News" od najbliższej soboty będzie nadawany w nowej - rozszerzonej formule.

Od teraz przed emisją dokumentu widzowie będą mogli obejrzeć krótką rozmowę między Agatą Kaźmierską, dziennikarką Polsat News i Radosławem Sławińskim, dyrektorem kanałów tematycznych Polsat Play i Polsat Doku. Widzowie dowiedzą się z niej więcej o prezentowanej w danym tygodniu produkcji, jej twórcach, czy genezie powstania.

Wśród prezentowanych programów dokumentalnych zobaczymy m.in. produkcję "Habit i Zbroja" poświęconą historii zakonu krzyżackiego, film "Ostatni górale" opowiadający o kilku polskich góralach, którzy wykonują te same zawody i dzielą te same pasje, które zajmowały ich przodków na przestrzeni minionych kilku stuleci, "Zdobyć Everest" o próbie zdobycie najwyższego szczytu świata, czy "Oddać życie za Kima - podróż przez Koreę Północną", w którą zobaczymy niezwykłą podróż dziennikarzy po odizolowanym od reszty świata państwie totalitarnym.

Już w najbliższą sobotę widzowie zobaczą piękno polskiej przyrody w dokumencie produkcji ZDF pt. "Dzika Polska". Start cyklu "Polsat Doku w Polsat News" w sobotę, 16 lutego o godzinie 17:40 na antenie Polsat News.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający