Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Premierowy sezon "Gwiazd Kabaretu" w Czwórce (wideo)Drukuj

Czwórka (TV4 - HD)1 marca Czwórka rozpocznie nadawanie drugiego sezonu "Gwiazd Kabaretu". Emisja w piątki o godz. 20 i dodatkowo w poniedziałki o godz. 22.


Tytułowymi bohaterami wiosennych odcinków będą takie gwiazdy polskiej sceny kabaretowej, jak Cezary Pazura, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Młodych Panów i Kabaret Skeczów Męczących.

Stałym elementem programu będą występy wcielającego się w różne postaci Pana Li, iluzjonisty i komika, który zaprezentuje niepowtarzalną mieszankę magii i oryginalnego humoru.Gospodarzem show jest Robert Korólczyk - lider Kabaretu Młodych Panów, a towarzyszą mu Kamila Szalińska-Bałwas, Agnieszka Kłosiewicz, Aleksandra Świdzińska i Justyna Meliszek z Kwartetu Obsession - kabaretowo-muzycznej formacji, specjalizującej się w skeczach połączonych z humorystycznymi interpretacjami klasyki, jazzu i popu.
#1 | Viking dnia 11.03.19 11:59
Ramówkę kanału TV4 możesz śledzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv...stacja/tv4

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający