Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat wprowadza nową oprawę (wideo)Drukuj

Polsat (HD)27 lutego Telewizja Polsat wprowadziła nową oprawę, która została oparta na słońcu będącym w logo stacji.

Logotyp stacji pozostał bez zmian, nową formułę zyskała jego animacja, podobnie jak zwiastuny, otwarcie i zamknięcie bloków reklamowych oraz innych elementów autopromocyjnych. Kolorystyka grafik wynika z logo stacji i oparta jest na kolorach pomarańczowym, czerwonym i białym. Odświeżony został również motyw muzyczny.Motto stacji "włącz emocje" zostało przedstawione w 9 etiudach filmowych poprzez pokazanie ludzi w różnych sytuacjach wywołujących na ich twarzach uśmiech robiących sobie słoneczne "selfie".

Etiudy uzupełnione są o popularne w mediach społecznościowych hasztagi nawiązujące do istotnych dla widza emocji. Znajdziemy więc w nich hasła: #razem, #przyjaźń, #bliskość, #rodzina, #miłość, #młodość, #zabawa, #radość oraz #my.

Niemiecka agencja kreatywna Luxlotusliner która przygotowała projekt oprawy pracuje z największymi stacjami telewizyjnymi na świecie, a na swoim koncie ma wiele nagród, między innymi tegoroczną "German Design Award" w kategorii sztuk audiowizualnych. Dla Polsatu agencja zrealizowała również obecną oprawę kanału Polsat Sport.

Natomiast 26 lutego miał premierę wiosenny spot wizerunkowy stacji.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający