Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Nowe odcinki "Gliniarzy" w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Od najbliższego poniedziałku na antenie Polsatu będą emitowane premierowe odcinki docu-crime "Gliniarze".

W najnowszych odcinkach śledczy znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Bohaterami serialu są również pozostali policjanci wydziału, technicy oraz stali informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia kryminalna.

W pierwszym odcinku z najnowszej serii - na placu budowy zostają znalezione kości zaginionej przed laty dziewczyny. Olgierd, który pracował nad sprawą z poprzednim partnerem, chce za wszelką cenę doprowadzić ją do końca, zanim Kruczkowska przekaże ją do Archiwum X. Podejrzany jest ojciec chrzestny dziewczyny, który pracował w miejscu znalezienia zwłok, ale mężczyzna nieoczekiwanie rzuca nowe światło na sprawę… Tymczasem Maja jest zdezorientowana - Olgierd nie dał jej żadnej odpowiedzi na oświadczyny. Policjantka ma dość zawieszenia w próżni. Lena radzi, by jeszcze raz szczerze porozmawiała z partnerem. Czy Olgierd zgodzi się zostać mężem Mai?

"Gliniarze" to serial opowiadający o pracy dwóch zespołów detektywów wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: st.asp. Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber), st.asp. Kuba Roguz (Piotr Mróz), asp. sztab. Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i st. asp. Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak).

"Gliniarze" niezmiennie od poniedziałku do piątku o godz. 17:00.
#1 | kamila dnia 17.06.19 19:23
gliniarze 2019

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający