Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Promocja "Bransoletka za doładowanie" w PlusieDrukuj

PlusOd dziś dostępna jest nowa promocja w sieci Plus - "Bransoletka za doładowanie". Można w niej odebrać prezent w postaci bransoletki firmy YES.


Promocja jest dostępna od 7 marca do 30 kwietnia i mogą z niej skorzystać klienci wszystkich głosowych usług na kartę oraz mix w sieci Plus.


Zasady są bardzo proste:
* należy wysłać na nr 80777 darmową wiadomość tekstową SMS o treści BRANSOLETKA,
* poczekać na wiadomość potwierdzającą aktywację promocji,
* zasilić swoje konto kwotą co najmniej 50 zł za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego,
* w ciągu 72 godzin w zwrotnej wiadomości SMS przyjdzie specjalny kod promocyjny uprawniający do odebrania bransoletki firmy YES.

Aby odebrać prezent należy wejść na stronę www.bransoletkazadoladowanie.pl i dokonać wyboru bransoletki spośród dostępnych, a następnie w formularzu zamówienia wpisać otrzymany kod promocyjny oraz dane osobowe. Wysyłka bransoletki nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zamówienia a uczestnik promocji nie ponosi kosztów przesyłki prezentu.

Zasilenia konta należy dokonać na: www.doladuj.plushbezlimitu.plwww.doladujplushbezlimitu.pl, www.plus.pl/doladujonline, www.facebook.com/plus, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.bm.pl, www.doladowania.payu.pl, www.mpay.pl, lub jedną z następujących stron internetowych banków: www.plusbank24.pl, www.inteligo.pl, www.pkobp.pl, Banku Pocztowego, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Deutsche Banku, BGŻ BNP Paribas, Alior Banku, T-Mobile Usługi Bankowe, jednym z dostępnych na tych stronach internetowych sposobów (systemów) doładowań lub jedną z aplikacji mobilnych wymienionych banków, lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA, lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji lub aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl, Skycash możliwych do pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store.

Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod, który upoważnia do odbioru jednej bransoletki. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków promocji.
#1 | Wit dnia 09.03.19 19:00
Już raz "dostałem" plecak! Pic na wodę.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający