Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

9. edycja "Tańca z gwiazdami" bez Michała MalitowskiegoDrukuj

Dancing with the stars. Taniec z gwiazdamiW dziewiątej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" nie zobaczymy jurora Michała Malitowskiego, który zmaga się z poważną kontuzją.

Juror w mediach społecznościowych opublikował oświadczenie. Poniżej jego pełna treść.
"Drodzy Przyjaciele!

Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii.

Jestem wdzięczny za wszystkie dobre myśli i wsparcie.
Rodzinie, szczególnie Joannie dziękuję za codzienną motywację. Dziękuję i pozdrawiam taneczną społeczność Dansinn oraz ekipę, uczestników i publiczność »Tańca z Gwiazdami«.

Podczas mojego okresu rekonwalescencji, w sprawach związanych z zawodowymi zobowiązaniami, proszę kontaktować się z Joanną. W pozostałych kwestiach w Polsce, proszę o kontakt z moją PR manager Agatą Laskowską.

Do zobaczenia niebawem! Wasz Michał"

Michała Malitowskiego zabrakło już tydzień temu - w premierowym odcinku "Tańca z gwiazdami". W jury programu pozostają: Ola Jordan, Iwona Pavlović i Andrzej Grabowski.

Kolejne wydanie show jutro, 8 marca o 20:05 w Polsacie.
#1 | Marecki dnia 16.03.19 14:03
Bardzo szkoda, ale czekamy na więcej
Pozdrawiam serdecznie Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający