Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Ruszają eliminacje do EURO 2020. Plan transmisji 1. i 2. kolejki w kanałach PolsatuDrukuj

Polsat Sport (HD)21 marca rozpoczną się zmagania w eliminacjach do mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej. Wśród ekip walczących o awans znajdzie się także reprezentacja Polski.

Podopieczni Jerzego Brzęczka znaleźli się w grupie G. Rywalami biało-czerwonych będą Austria, Izrael, Słowenia, Macedonia i Łotwa. Na mistrzostwa pojadą dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Plan transmisji 1. i 2. kolejki (na żywo i premiera) na antenach Polsatu:

21.03 (czwartek)
15:50 Kazachstan - Szkocja Polsat Sport
20:35 Austria - Polska, studio od 18:00 Polsat Sport
20:35 Belgia - Rosja Polsat Sport News
20:35 Holandia - Białoruś Polsat Sport Extra
23:00 Macedonia - Łotwa
(premiera)
23:30 Magazyn Polsat Sport

22.03 (piątek)
00:30 Izrael - Słowenia Polsat Sport (premiera)
12:00 Słowacja - Węgry Polsat Sport Extra (premiera)
14:00 Chorwacja - Azerbejdżan Polsat Sport Extra (premiera)
20:35 Anglia - Czechy Polsat Sport
20:35 Mołdawia - Francja Polsat Sport News
20:35 Portugalia - Ukraina Polsat Sport Extra
23:00 Bułgaria - Czarnogóra Polsat Sport News
(premiera)
23:30 Magazyn Polsat Sport

23.03 (sobota)
14:50 Gruzja - Szwajcaria Polsat Sport News
17:50 Gibraltar - Irlandia Polsat Sport News
17:50 Szwecja - Rumunia Polsat Sport
20:35 Liechtenstein - Grecja Polsat Sport News
20:35 Hiszpania - Norwegia Polsat Sport
20:35 Włochy - Finlandia Polsat Sport Extra

23:00 Malta - Wyspy Owcze Polsat Sport News (premiera)
23:30 Magazyn Polsat Sport

24.03 (niedziela)
14:50 Walia - Słowacja Polsat Sport News
17:50 Izrael - Austria Polsat Sport News

20:35 Polska - Łotwa, studio od 18:00 Polsat Sport
20:35 Cypr – Belgia Polsat Sport News
20:35 Holandia - Niemcy Polsat Sport Extra
23:00 Kazachstan - Rosja Polsat Sport Extra
(premiera)
23:30 Magazyn Polsat Sport

25.03 (poniedziałek)
00:30 Słowenia - Macedonia Polsat Sport News (premiera)
01:00 Węgry - Chorwacja Polsat Sport Extra (premiera)
06:00 Irlandia - Białoruś Polsat Sport (premiera)
17:50 Turcja - Mołdawia Polsat Sport News
20:35 Portugalia - Serbia Polsat Sport Extra
20:35 Czarnogóra - Anglia Polsat Sport News
20:35 Francja - Islandia Polsat Sport
23:00 Portugalia - Serbia Polsat Sport News
(premiera)
23:30 Magazyn Polsat Sport

26.03 (wtorek)
17:50 Armenia - Finlandia Polsat Sport
20:35 Szwajcaria - Dania Polsat Sport
20:35 Norwegia - Szwecja Polsat Sport Extra
20:35 Włochy - Liechtenstein Polsat Sport News

23:00 Malta - Hiszpania Polsat Sport News (premiera)
23:30 Magazyn Polsat Sport

27.03 (środa)
01:00 Irlandia - Gruzja Polsat Sport News (premiera)

Spotkania dostępne będą również w IPLI.

Turniej finałowy EURO 2020 po raz pierwszy zostanie rozegrany w 12 miastach w całej Europie.
#1 | Viking dnia 08.04.19 09:34
Ramówkę kanału Polsat Sport można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv...olsatsport

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający