Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

2. sezon "OSP. Na ratunek" w Fokus TVDrukuj

Fokus TV21 marca telewizja Fokus TV rozpocznie emisję drugiego sezonu serialu "OSP. Na ratunek" zrealizowanego we współpracy z Zarządem Głównego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Każdy z odcinków przedstawi pracę strażaków, spektakularne akcje ratownicze, ale również przygotowanie do wyjazdu na akcje, aspekty techniczne, wyjaśnienie problemu za pomocą grafiki i wyzwania, które wiążą się z poszczególnymi akcjami. Serial ukaże "od kuchni" specyfikę pracy strażaków i zbliży widza do bohaterów, którzy muszą stawić czoła niebezpiecznym wyzwaniom.

Kolejna seria skupi się na przedstawieniu kulis misji, realizowanej przez ochotnicze straże pożarne. Widzowie będą mieli okazję poznać nowe jednostki i służących w nich ochotników, m.in. OSP Swarzędz. Twórcy serialu nie zapomną także o bohaterach z poprzedniej części, którzy zyskali niezwykłą sympatię telewidzów.

Nowy sezon "OSP. Na ratunek" od czwartku, 21 marca w Fokus TV.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający