Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"Zameldowani" - nowy autorski sitcom w ATM RozrywkaDrukuj

ATM RozrywkaRozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu komediowego "Zameldowani", który niebawem trafi na antenę ATM Rozrywka.

Serial opowiada o 5 przypadkowych osobach (w wieku 20-30 lat), które wspólnie zamieszkują. Mieszkanie każdemu z osobna zapisała w spadku ich była niania, która umarła bezdzietnie. Kiedy wszyscy spadkobiercy sprowadzają się do mieszkania ze swoimi rzeczami, każdy myśli, że odziedziczył je sam. Nikt z nowych lokatorów nie chce stracić super mieszkania i nikt nie zamierza się z niego wyprowadzić. Zamieszkują zatem wszyscy razem. "Zameldowanych" nęka uciążliwy cieć, a w mieszkaniu trwają tarcia, animozje i rodzą się przyjaźnie między głównymi bohaterami.

W głównej obsadzie znaleźli się: Zofia Schwimke, Beata Lech-Kubańska, Tomasz Kutera, Maciej Gisman i Robert Buczyński, a oprócz tego w serialu zobaczymy m. in. Mariana Dziędziela, Wojciecha Dąbrowskiego, Wojciecha Ziemiańskiego i Joannę Orleańską. Reżyserem serialu jest Piotr Matwiejczyk, natomiast producentem Tomasz Nykiel i firma KTO Movie.
#1 | k dnia 24.03.19 17:54
Kiedy ATM Rozrywka HD?
#2 | Viking dnia 15.04.19 13:22
Ramówkę kanału ATM Rozrywka można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv...tmrozrywka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający