Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

Plus ponownie ze zniżkami na mecze siatkarzyDrukuj

PlusPlus po raz kolejny przygotował dla swoich klientów specjalną promocję, dzięki której mogą otrzymać 15% rabatu na bilety męskiej siatkarskiej reprezentacji Polski.

Tym razem są to spotkania w ramach Interkontynentalnego Turnieju Kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, który odbędzie się w Gdańsku w dniach 9-11 sierpnia, w którym obok naszej drużyny narodowej wystąpią Francja, Słowenia i Tunezja.

Promocja "Zniżki na mecze siatkówki Gdańsk" to możliwość zakupu tańszych o 15% biletów na turniej, który zdecyduje kto w przyszłym roku pojedzie na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Regularna sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się 1 kwietnia, ale klienci Plusa już od dziś, czyli od 27 marca, będą mogli dokonać zakupu biletów z 15% rabatem w przedsprzedaży organizowanej na stronie www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/turniej-kwalifikacyjny.

W promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci indywidualni korzystający z usług kontraktowych (abonament, mix, internet) oraz nowi i obecni użytkownicy ofert na kartę, którzy doładowali swoje konto za minimum 25 zł (jednorazowo lub jako suma zasileń w ciągu 90 dni).

Zasady promocji:
* klienci usług głosowych powinni wysyłać na numer 80808 bezpłatnego SMS-a o treści "SIATKOWKA GDANSK",
* klienci usług internetowych powinni z dowolnego numeru telefonu wysłać na numer 661000080 SMS-a o treści "SIATKOWKA GDANSK’" wraz z numerem telefonicznym usługi Internetu,
* po weryfikacji, czy klient ma usługi w Plusie, wysyłany będzie zwrotny SMS z kodem rabatowym,
* otrzymany kod należy wpisać na stronie www.ebilet.pl podczas zakupu biletu z 15% rabatem.

Partnerem promocji jest Polski Związek Piłki Siatkowej. Będzie ona trwała do odwołania, a bilety ze zniżką sprzedawane będą do wyczerpania ich puli. Jeden klient, bez względu na liczbę posiadanych usług w sieci Plus, może otrzymać jeden kod upoważniający do zakupu do 10 biletów. Zakupu biletu w ramach promocji można dokonać jedynie na platformie biletowej ebilet.pl .

Wszystkie informacje dotyczące promocji są dostępne na stronie www.plus.pl/siatkowka oraz w regulaminie promocji.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający