Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

18 kanałów w wiosennym "otwartym oknie" Cyfrowego PolsatuDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów wiosenny prezent. Do 5 maja operator udostępni 18 kanałów bez dodatkowych opłat.

Z "otwartego okna" można korzystać za pośrednictwem dekoderów oraz mobilnie w serwisie Cyfrowy Polsat GO z aktywną opcją ON THE GO.

W ramach tegorocznego "otwartego okna" abonenci platformy będą mogli oglądać nawet 18 kanałów, na których znajdą filmowe hity, seriale, programy rozrywkowe, lifestylowe czy bajki dla najmłodszych. W tej wiosennej niespodziance znalazły się stacje:
* filmowe i z serialami - 13 Ulica, AMC, AXN HD, Comedy Central, FOX, FOX Comedy, Novela TV, Paramount Channel, Romance TV, SCI FI,

* dla dzieci - CBeebies,

* edukacyjne - Nat Geo People, National Geographic, National Geographic Wild, Water Planet,

* sportowe - Extreme Sports Channel,

* rozrywkowe - E! Entertainment, MTV Polska.

Abonenci od pakietu Darmowego HD, którzy nie posiadają w swojej ofercie powyższych kanałów, otrzymają do nich dostęp do 5 maja 2019 r.
#1 | od Pakietu Darmowego HD dnia 01.04.19 19:29
[url]Promocja dostępna dla Abonentów od Pakietu Darmowego HD. - http://www.cyfrow...oknawiosna [/url]
#2 | PN dnia 01.04.19 20:15
Powyższa informacja znajduje się w newsie.

Abonenci od pakietu Darmowego HD, którzy nie posiadają w swojej ofercie powyższych kanałów, otrzymają do nich dostęp do 5 maja 2019 r.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający