Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Poniedziałek Wielkanocny w Polsacie upłynie pod znakiem filmów DisneyaDrukuj

Polsat (HD)Telewizja Polsat przez cały Poniedziałek Wielkanocny (22 kwietnia), będzie nadawała animowane i aktorskie filmy wytwórni Walta Disneya.

Stacja w ramach cyklu "Dzień z Disneyem w Polsacie" pokaże:

07:30 "Mała syrenka"
Disneyowska wersja "Małej syrenki" przedstawia przygody niezależnej syrenki o imieniu Ariel, która za wszelką cenę chce trafić do świata ludzi. Działając pod wpływem emocji zawiera więc układ ze złą czarownicą morską Urszulą oddając swój głos i ogon w zamian za parę nóg i szansę ponownego spotkania przystojnego księcia Eryka, którego uratowała po katastrofie statku. Działając wbrew radom swojego mądrego ojca, króla Trytona i kraba Sebastiana, który miał za zadanie ją chronić, Ariel popada w nie lada tarapaty odkrywając, że milczenie wcale nie jest złotem, a korzyści, które odniosła dzięki układowi z Urszulą, są co najmniej wątpliwe...

09:15 "Gdzie jest Nemo?"
Przebojowa animacja, nagrodzona Oscarem za najlepszy pełnometrażowy film animowany. Wielka Rafa Koralowa. Mały Nemo niespodziewanie trafia z oceanu wprost do akwarium w gabinecie dentystycznym w Sydney. Jego ojciec Marlin, choć cierpi na lęk przed otwartym oceanem, wyrusza synkowi na ratunek. W tej niezwykłej podróży towarzyszy mu zapominalska Dory. Tak się zaczyna jedna z najwspanialszych podwodnych przygód...

11:35 "Gdzie jest Dory"
Gdy cierpiąca na zanik pamięci krótkotrwałej rybka Dory nagle przypomina sobie, że ma rodzinę, która być może jej szuka, wraz z Marlinem i Nemo wyrusza w niesamowitą podróż, by odnaleźć bliskich... Z pomocą przyjdą jej również zrzędliwa ośmiornica Hank, wątpiący w swoje zdolności echolokacyjne waleń biały Bailey oraz krótkowzroczny rekin wielorybi imieniem Nadzieja.

13:45 "Nie wierzcie bliźniaczkom"
Jedenastoletnie bliźniaczki Hallie i Annie (Lindsay Lohan w podwójnej roli), tuż po ich urodzeniu rozdzielił rozwód rodziców (Natasha Richardson i Dennis Quaid). Annie mieszka z mamą (Natasha Richardson) w Londynie, Hallie z tatą (Dennis Quaid) w Kalifornii - nieoczekiwanie spotykają się na wakacyjnym obozie. Uszczęśliwione dziewczynki postanawiają nie rozstawać się już, a co za tym stoi - doprowadzić do ponownego połączenia rodziców. Aby zrealizować swój plan, zamieniają się miejscami - Hallie jedzie do Anglii, Annie do winnicy ojca w Kalifornii... Remake disneyowskiego klasyka z 1961 roku.

16:30 "Zaplątani"
Najbardziej poszukiwany (a jednocześnie najbardziej czarujący) bandyta w całym królestwie, Flynn Rajtar (Maciej Stuhr), szuka schronienia w tajemniczej wieży, gdzie – ku swemu zdumieniu - spotyka Roszpunkę (Julia Kamińska), bystrą dziewczynę obdarzoną niezwykłą mocą w postaci długich na dwadzieścia metrów, magicznych złotych włosów! Niebawem ten zaskakujący duet wyruszy w fantastyczną podróż obfitującą w nieoczekiwane wyzwania i komiczne perypetie...

19:55 PREMIERA W OTWARTEJ TV "Piękna i Bestia"
Dawno, dawno temu był sobie przystojny, młody Książę. Kiedy u bram jego zamku stanęła stara żebraczka, prosząc o schronienie przed burzą i oferując w zamian skromny kwiat róży, nieczuły młodzieniec przegonił ją. Aby ukarać Księcia za jego bezduszność, kobieta rzuciła klątwę na zamek, przemieniając jego właściciela w Bestię, a służących w przedmioty codziennego użytku. Zaklęcie straci moc tylko wtedy, gdy młodzieniec nauczy się kochać ludzi i okaże się godzien ich miłości, zanim opadnie ostatni płatek zaczarowanej róży..
#1 | Viking dnia 06.05.19 12:40
Śledź ramówkę kanału Polsat w PROGRAMIE TV:
https://programtv...cja/polsat

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający