Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat poszukuje uczestników do polskiej edycji "Love Island" (wideo)Drukuj

Polsat (HD)Trwa casting do polskiej edycji randkowego reality show "Love Island". Poszukiwani są single i singielki w wieku 18-35 lat.


Zgłoszenia do "Love Island Polska" przyjmowane są poprzez wypełnienie ankiety na stronie www.polsat.pl/casting/love-island.


Uczestnicy zamieszkają pod jednym dachem ekskluzywnej willi w Hiszpanii. Nie mają telefonów, dostępu do internetu, a kamery rozmieszczone w całym domu będą śledziły każdy ich ruch. Osoba, której nie uda się znaleźć pary będzie musiała opuścić program, o czym za każdym razem zdecydują widzowie. Na jej miejsce pojawi się nowy bohater. Uczestnicy będą dostawali specjalne zadania, które pozwolą lepiej się poznać, a nawet podjąć decyzję o ewentualnej zmianie partnera lub partnerki.

"Love Island Polska" powstaje na podstawie brytyjskiego formatu. Za polską edycję odpowiada firma Jake Vision. Program pojawi się na antenie Telewizji Polsat.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający