Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

12 maja Polsat pokaże galę "Piosenki z drugiej ręki"Drukuj

Polsat (HD)12 maja o godz. 21:05 Telewizja Polsat pokaże galę "Piosenki z drugiej ręki". Wystąpią osobistości znane z YouTuba m.in. Letni Chamski Podryw, Na pełnej, Cyber Marian i Chwytak.

Od kilku lat miarą wielkości hitów zarówno tych polskich jak i światowych, jest nie tylko liczba wyświetleń na YouTubie, ale też zaangażowanie fanów i jakość powstających parodii. Przepis jest genialnie prosty - przerobić wielki przebój tak, żeby brzmiał bardzo śmiesznie, nakręcić równie zabawny teledysk i umieścić w sieci. Ich popularność często dorównuje oryginałom, a twórcy stają się częścią popkultury. Rzadko jednak wychodzą ze swojego cyfrowego świata. Teraz dzięki "Piosenkom z drugiej ręki" widzowie będą mogli poznać ich bliżej, zobaczyć i posłuchać jak wielkie hity w ich nowych odsłonach wypadają w telewizyjnym studio.

Będzie to też okazja, by wraz z publicznością bawić się przy parodiach hitów: Sarsy, Kamila Bednarka, Modern Talking, PSY, Kraftwerk, Eda Sheerana, czy Akcentu. Zabrzmi m.in. kultowa "Pomidorowa" (53 miliony wyświetleń) w wykonaniu Letniego Chamskiego Podrywu, Cyber Marian zaśpiewa "Das Maluch" (13 milionów wyświetleń) czy "Ja jem kebaba" autorstwa Na pełnej (18 milionów wyświetleń).

Będą też premiery - Łobuzy zaprezentują piosenkę "Wszyscy nosacze to jedna rodzina" będącą parodią hitu Bayer Full "Wszyscy Polacy to jedna rodzina", zaś Sławomir wykona przeróbkę "Biełyje rosy", zatytułowaną "Nie lubię Rosji".

"Piosenki z drugiej ręki" w niedzielę 12 maja o godz. 21:05 (w paśmie kabaretowym) w Telewizji Polsat.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający