Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Domowe rozgrywki" - nowy mini serial z Łukaszem Nowickim w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)Już 5 maja o godz. 18:40 widzowie Polsatu zobaczą pierwszy odcinek nowego mini serialu "Domowe rozgrywki".

Serial opowiada o codziennym życiu rodziny Czechoskich. W produkcji zobaczymy sytuacje domowe bliskie każdej rodzinie, sprytne rozwiązania, śmieszne dialogi i zabawne zwroty akcji.

Mama Agnieszka (Barbara Wypych) z zawodu jest księgową. To ona szuka najlepszych okazji dla całej rodziny: co opłaca się kupić, gdzie pojechać na wakacje i podejmuje najważniejsze domowe decyzje. Jej mąż Marek (Jakub Wieczorek) jest właścicielem warsztatu samochodowego i zagorzałym kibicem piłki nożnej. Razem wychowują pełną pomysłów dwójkę dzieci: Helenkę (Karina Woźniak) oraz Tadzika (Maks Balcerowski). Pewnego dnia do kamienicy w sąsiedztwie wprowadza się znany aktor - Łukasz Nowicki, co budzi duże zainteresowanie i ekscytację nie tylko sąsiadów, ale również siostry Agnieszki - Jagody.

Nowy mini serial "Domowe rozgrywki" będzie liczyć 5 sześciominutowych odcinków i będzie emitowany w Polsacie w niedziele o godz. 18:40.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający