Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WKRÓTCE NOWY SOFT DO SAGEMCOM-A ESI-88 I HD5000?Drukuj

Cyfrowy Polsat

Według informacji, które podawają niektóre Autoryzowane Punkty Sprzedaży (APS), w przyszłym tygodniu Cyfrowy Polsat ma udostępnić nowe wersje oprogramowania dla dekoderów Sagemcom ESI-88 oraz HD5000. Nowy soft w obu modelach dekoderów ma wyeliminować błędy, które występują w obecnych wersjach oprogramowania oraz poprawić stabilność sprzętu.

W przypadku dekodera Sagemcom ESI-88 nowe oprogramowanie ma na zawsze zażegnać problemy z nagrywaniem audycji przy zastosowaniu podłączenia dekodera na dwóch portach sat. Błąd ten polega na tym, że na drugim porcie sat nie są przesyłane uprawnienia dla kart abonenckich i dlatego występują problemy z nagrywaniem, tzw. „czarne dziury” i wyświetlający się komunikat: „Tego kanału nie ma w twoim abonamencie”.

#7 | korb dnia 03.02.12 15:21
Była już aktualizacja oprogramowania czy nie? Nagrywałem wczoraj i nie było problemu i teraz nie wiem czy akurat udało się dobrze nagrać czy nastąpiła już aktualizacja.
Jak jest aktualna wersja oprogramowania?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający