Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CBeebies, Disney Junior, Nickelodeon, NickToons i Nick Jr. w "otwartym oknie" CPDrukuj

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat z okazji Dnia Dziecka udostępnił w ramach "otwartego okna" pięć kanałów dziecięcych CBeebies, Disney Junior, Nickelodeon, NickToons oraz Nick Jr. Promocja potrwa do 17 czerwca.

Możliwość zapoznania się z propozycjami kanałów CBeebies, Disney Junior, Nickelodeon, NickToons oraz Nick Jr. bez dodatkowych opłat otrzymali w ramach prezentu klienci, którzy nie mają w swojej ofercie wspomnianych stacji. Dodatkowe kanały można oglądać zarówno w domu - na dekoderze, jak i poza nim - na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO (z aktywną opcją ON THE GO).

Kanał CBeebies (pozycja na dekoderze: 94) zapewnia przedszkolakom bezpieczne środowisko, w którym mogą odkrywać świat. Mali widzowie Disney Junior (pozycja na dekoderze: 88) - kanału, który zaadresowany jest do dzieci w wieku 2-7 lat i ich rodzin - wraz z ulubionymi bohaterami uczą się, rozwijają umiejętności językowe, poznają zagadnienia zdrowego stylu życia oraz kształtują swój rozwój emocjonalny. Nickelodeon (pozycja na dekoderze: 91) posiada treści starannie dobrane do wieku i zainteresowań widzów w wieku 4-15 lat. NickToons (pozycja na dekoderze: 171) oferuje najlepsze seriale oraz animacje dla dzieci w wieku 4-12 lat, a Nick Jr. (pozycja na dekoderze: 93) emituje interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją.

Posiadający szeroką ofertę serwis Cyfrowy Polsat GO z okazji Dnia Dziecka wzbogacony zostanie dodatkowymi materiałami przeznaczonymi dla najmłodszych widzów. Poza domem dostępne będą wybrane odcinki seriali takich jak: "Vampirina", "Fancy Nancy Clancy", "Top Wings: Ptasia Akademia", "Noobees", "SpongeBob Kanciastoporty", "Sara i Kaczorek" i "Łapkozaury".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający