Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"Dzień Dziecka z Fundacją Polsat" - koncert z Lubartowa w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)2 czerwca od godziny 16:40 widzowie Telewizji Polsat ze swoimi pociechami będą mogli bawić się do największych przebojów oraz hitów również z repertuaru dziecięcego, podczas koncertu z okazji Dnia Dziecka, prosto z Lubartowa.

Na scenie wystąpią: niekwestionowany król rock polo - Sławomir, zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci - Roksana Węgiel, a także Ewelina Lisowska, Cleo, Feel, Michał Szpak, Zosia Nowakowska, znana widzom z udziału w siódmej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz zespół 4Dreamers, pierwszy polski boys band od czasów kultowego Just5, nominowany w tym roku do "Fryderyka" w kategorii Album Roku - Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa. Artyści podczas koncertu z okazji Dnia Dziecka wykonają nie tylko swoje największe przeboje, ale również hity z repertuaru dziecięcego i filmowego, przy których uwielbiają bawić się całe rodziny.

Koncert poprowadzą Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski oraz Krzysztof Ibisz.

Organizatorami imprezy są Telewizja Polsat i Powiat Lubartowski.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający