Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Polsat pokaże koncert z okazji 30-lecia częściowo wolnych wyborówDrukuj

Polsat (HD)4 czerwca 2019 roku przypada 30. rocznica częściowo wolnych wyborów. Z tej okazji Telewizja Polsat wyemituje specjalny koncert "Polskę Kocham".

Wydarzenie odbędzie się w sąsiedztwie Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku, a wystąpi na nim około 100 artystów.

Widowisko zostało podzielone na trzy części: było, jest i będzie.

Pierwsza odsłona to wspomnienie lat 80. - wydarzeń w stoczni gdańskiej i ostatniej dekady komuny. Perfect, Dżem, Oddział Zamknięty, Lady Pank, Mr Zoob, Krystyna Prońko i Maciej Maleńczuk - ikony tamtych czasów - przypomną swoje największe przeboje.

W drugiej części tego koncertu usłyszymy utwory, odnoszące się do wartości takich, jak wolność i demokracja, a pojawią się na gdańskiej scenie m.in.: Kayah, Kasia Kowalska, Raz Dwa Trzy, Kamil Bednarek, Krzysztof Zalewski, Piotr Cugowski i Michał Szpak.

Zwieńczeniem wydarzenia będą słynne piosenki z przesłaniem: "Arahja", "Dziwny jest ten świat", "The Sound of Silence" i "My nie chcemy się bić".

Koncert "Kocham Polskę" we wtorek, 4 czerwca o godz. 20:00 na żywo w Polsacie.
#1 | Iga dnia 26.05.19 23:43
Czekam na ten koncert tylko z powodu Michała Szpaka.
#2 | Konrad dnia 28.05.19 09:59
"Wolne wybory". Dobre sobie. Wolne wybory, w których komuchy zagwarantowały sobie 2/3 miejsc w Sejmie

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający