Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

Netia z kolejnym "otwartym oknem", tym razem udostępnia kanały dziecięceDrukuj

NetiaDo 3 lipca włącznie Netia udostępniła w ramach "otwartego okna" cztery kanały dziecięce i młodzieżowe oraz przedłużyła na kolejny miesiąc promocję dla stacji z majowego "otwartego okna".


Dla najmłodszych widzów Netia przygotowała w prezencie trzy popularne kanały z bajkami: BBC CBeebies, Polsat JimJam oraz Top Kids HD. A dla starszaków stację Cartoon Network.

Ponadto operator przedłużył na kolejny miesiąc "otwarte okno" dla kanałów: Comedy Central HD, HISTORY HD, Crime+Investigation Polsat HD i Paramount Channel HD.

Od 1 do 16 czerwca w specjalnej zakładce na dekoderze NETIA VOD DLA DZIECI proponujemy filmy w wyjątkowych cenach: "Miśków 2-óch w Nowym Jorku", "Między nami wampirami", "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów", "Rysio Raper i tajemnica pierścienia", "Tarapaty", "Gnomy rozrabiają", "Były sobie człowieki" oraz "Luis i obcy".
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający