Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

JOANNA LISZOWSKA ZOSTAŁA JURORKĄ W SHOW "TYLKO TANIEC" (foto)Drukuj

Tylko Taniec. Got to danceJoanna Liszowska to nie tylko utalentowana artystka, ale i twarda businesswoman. Gwiazda została właśnie jurorką najnowszego, tanecznego show Telewizji Polsat "Tylko Taniec", a za swoją pracę wynegocjowała iście gwiazdorską gażę.Informacja ta jest już pewna uważa "Fakt". Joanna Liszowska zasiądzie w jury nowego show, gdzie zarobi prawie 200 tysięcy złotych.

Po urodzeniu córeczki aktorka wcale nie śpieszyła się do powrotu do pracy. Prowadziła w spokoju negocjacje, podbijając stawkę. Jak widać, było warto. Ostatecznie Liszowska zdecydowała się wystąpić w ruszającym w marcu programie Polsatu "Tylko taniec", gdzie zasiądzie w jury.

Jak udało nam się dowiedzieć, zostanie za to sowicie wynagrodzona. Może liczyć nawet na 18 tys. złotych za odcinek, co za całą wiosenną edycję daje niemal 200 tysięcy! Joasi można jedynie pozazdrościć zdolności negocjacyjnych. No i życzyć powodzenia w nowej roli!


Foto: Kapif ,Michał Pieściuk / newspix.pl
źródło: Dziennik
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający