Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

2. sezon "Sekretów rodziny" od 10 czerwca w PolsacieDrukuj

Polsat (HD)W poniedziałek, 10 czerwca Telewizja Polsat rozpocznie emisję drugiego sezonu serialu scripted docu "Sekrety rodziny".

W każdym odcinku "Sekretów rodziny" odkrywane i opowiadane są historie z perspektywy jednego bohatera, który krok po kroku ujawnia przed widzem zaskakujące fakty dotyczące swojej rodziny. Ile jesteśmy w stanie poświęcić, aby ukryć to, co najbardziej wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne? Dramaty z przeszłości, zdrady, tajemnice, gdy ujrzą światło dzienne, zmienią całe nasze życie.

W odcinku otwierającym premierową serię "Sekretów rodziny": Antonina Rosińska jest nastolatką, którą wychowuje samotnie ojciec Sławomir. Częstym tematem rozmów w ich domu jest Anna Felczak, burmistrz miasteczka, której Sławomir szczerze nienawidzi. Pewnego dnia nieśmiała Tosia poznaje tajemniczego Antka, w którym bez pamięci się zakochuje. Kiedy chłopak okazuje się synem miejscowej burmistrz, nad uczuciem nastolatków zbierają się czarne chmury. Czy konflikt sprzed lat doprowadzi do tragedii?

"Sekrety rodziny" - premierowy sezon od 10 czerwca o godz. 17:45 w Polsacie.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający